Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Hotel Delfin w Augustowie pod nadzorem

Autor: EventMapa.pl 2010-01-18 17:18:52
 

Suwalski sąd gospodarczy wydał postanowienie w sprawie o upadłość spółki "Delfin” – właściciela hotelu Delfin w Augustowie.

Pełną władzę nad należącym do spółki obiektem ma przejąć nadzorca. Sprawdzi on również, jakim majątkiem spółka dysponuje, zaś wnioski zostaną przedstawione sądowi. Suwalski sąd wyznaczył nadzorcę w sprawie o upadłość spółki Delfin – właściciela jednego z augustowskich hoteli.

 

Wnioski przedstawione zostaną sądowi. Jeśli okaże się, że majątek jest wystarczający, aby zaspokoić żądania wierzycieli, sędzia ogłosi upadłość spółki i wyznaczy jej syndyka. "Delfin” wystawiony zostanie na sprzedaż. Na razie nie bardzo wiadomo, co stanie się w sytuacji, gdy długi okażą się większe, niż wartość hotelu. Bo wówczas sąd może odmówić ogłoszenia upadłości. Z nieoficjalnych informacji wynika, że obiekt stworzony wiele lat temu przez tajemniczego biznesmena o kilku paszportach Sama A i może być zadłużony nawet na kilkanaście milionów złotych. Hotel Delfin w Augustowie jest nieczynny od grudnia 2009 roku. Przez rok obiektem zarządzała Egurrola Dance Studio - firma należąca do znanego choreografa.

W wydanym oświadczeniu Agustin Egurrola przyznał, że... "Decyzję o wycofaniu się z inwestycji w hotel Delfin w Augustowie podjęliśmy z ogromnym żalem. Zrobiliśmy to pomimo naszych wysiłków oraz inwestycji, które tam poczyniliśmy w ciągu ostatniego roku, a także ogromnych nadziei, jakie wiązaliśmy z regionem i samym miejscem. Nasza umowa na dzierżawę hotelu Delfin wygasła. Do tej chwili nie udało nam się uzyskać pełnej listy wierzycieli hotelu, jak też uzyskać porozumienia z właścicielem. Nie znamy planów właściciela "Delfina”, więc nie mogę wypowiadać się na temat dalszych losów tego ośrodka".  – napisał Egurolla w liście.
 
 
Źródło: www.wspolczesna.pl
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji