Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Wieczór Kabaretowy z Formacją Chatelet

Autor: EventMapa.pl 2010-03-04 15:20:57
 

29 kwietnia o godzinie 20:30 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się Charytatywny Wieczór Kabaretowy zorganizowany przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego.

Gościem wieczoru będzie Formacja Chatelet.

Formacja Chatelet powstała późną jesienią 1996 roku z inicjatywy Krzysztofa Niedźwiedzkiego,  przy udziale Adama Grzanki, Adama Małczyka i Pawła Rybaka. Grupa wywodzi się z Krakowa więc dla organizatorów Wieczoru Kabaretowego wybór artystów był oczywisty zważywszy, na zasięg Fundacji Oświatowej im. ks. Stanisława Konarskiego. Zysk z biletów Fundacja przekaże na projekt stypendialny Plus na Start - program, dzięki któremu dzieci, mające utrudniony start na drodze do osobistego rozwoju, zyskują realną szansę poznania swojej wartości i rozwijania własnych zdolności. Dzięki niemu podopieczni Fundacji  mogą uczestniczyć w konkretnych, wyspecjalizowanych zajęciach, na które, z powodu braków środków, nie mogliby sobie pozwolić.

Postanowiliśmy zorganizować dla sympatyków i przyjaciół Fundacji Oświatowej Wieczór Kabaretowy, podczas którego nie tylko będą mogli wesprzeć finansowo naszych podopiecznych, ale też miło spędzić czas. Niewątpliwie dzięki obecności Formacji Chatelet atmosfera będzie niezapomniana. Nie ukrywam, że liczymy na dużą frekwencję bo przecież chodzi tu o uzyskanie funduszy dla dzieci – mówi Katarzyna Kubla, z Fundacji Oświatowej im. ks. Stanisława Konarskiego.
Bilety są już do nabycia na stronie www.BiletyNaKabarety.pl
 
 
Źródło: PRKomentarze użytkowników

 
 • Konto usunięte 2010-04-29 15:09:51

  Super inicjatywa, już nie mogę się doczekać. Szkoda tylko, że tak mało mówiło się o tej imprezie w mediach. No cóż najwidoczniej pomaganie nie jest takie "medialne".
  A szkoda...


Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji