Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Cykl spotkań z ABS Investment

Autor: EventMapa.pl 2011-02-15 23:33:37
 

ABS Investment – rozpoczyna cykl spotkań przy kawie ze sztuką na Zamku Sułkowski w Bielsku Białej.

17 lutego br. na Zamku Sułkowskich w Bielsko Białej odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Salon Sztuki. Na pierwsze spotkanie ze sztuką spółka ABS Investment zaprosiła do współpracy Marka Luzara, znanego artystę malarza i reżysera filmów animowanych. Spotkanie pt.: „Dlaczego artyści wyjeżdżają do Włoch” uroczyście rozpocznie cykl wykładów „Przy kawie o sztuce” i będzie doskonałą okazją do obcowanie ze sztuką multimedialną.

Salon Sztuki to długofalowe wydarzenie kulturalne na ziemi Bielskiej, które ma zachęcić do spotkania z „żywą sztuką” i nawiązać współpracę z lokalnymi artystami. Inicjatywa, jaką proponuje spółka ABS jest przemyślana i zorientowana na działalność edukacyjną, inwestycyjną oraz art – terapii. Podczas spotkań Przy kawie o sztuce na Zamku Sułkowskich, które są planowane, co 2 lub 3 miesiące, autorskie prace będą mogli prezentować lokalni artyści. Organizatorzy spotkań zapewniają, iż tematyka paneli o sztuce będzie w całości powiązana z aktualnymi wystawami znajdującymi się w galerii zamku.

Do pierwszego Salonu Sztuki zaproszono Marka Luzara, który posiada bardzo bogaty i urozmaicony dorobek artystyczny, w którym to ma wiele sukcesywnie zrealizowanych filmów animowanych, przedstawień teatralnych, programów telewizyjnych. Ponad to Luzara jest znany i ceniony w środowisku artystycznym, który aktywnie zajmuje się malarstwem, grafiką, scenografią, fotografią, filmem i animacją. Jego prace można obejrzeć na stronie, zapraszamy!


***
 
 
ABS Investment to spółka intensywnie rozwijająca się na Polskim rynku. Istotą działalności ABS jest przynoszenie korzyści wszystkim partnerom firmy, którymi są przedsiębiorcy poszukujący źródła finansowania oraz inwestorzy szukający możliwości najkorzystniejszego ulokowania swoich aktywów finansowych. 1 lutego 2011 roku spółka odniosła debiut na NewConnect. Poza działalnością doradczą w zakresie finansów, gospodarki, bezpośrednich inwestycji kapitałowych zajmuje się również bezpośrednimi inwestycjami w sztukę wizualną, popularyzację twórczości artystycznej w regionie a także pośrednictwo w obrocie dziełami sztuki.
 
 
Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji