Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Promocja "Harnaś Miliony Piw Rozdaje" największa w historii - do wygrania aż 8 milionów piw!

Autor: EventMapa.pl 2011-03-08 17:53:18
 

Z końcem lutego ruszyła kolejna, już piąta edycja, największej promocji konsumenckiej w branży piwnej - "Harnaś Miliony Piw Rozdaje". W tym roku pula nagród sięga aż 8 milionów piw!

"Harnaś Miliony Piw Rozdaje" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych promocji konsumenckich, która w ciągu kilku lat zdobyła ogromną przychylność milionów konsumentów. Imponująca ilości gwarantowanych nagród w tegorocznej promocji jest efektem świetnych wyników sprzedażowych marki Harnaś, która w 2010 roku była najszybciej rosnącą marką wśród największych piw w Polsce.

Zasady promocji pozostają przejrzyste i niezmienne od lat. Każdy, kto w ciągu najbliższych 8 miesięcy zakupi promocyjną butelkę lub puszkę Harnasia Jasne Pełne i Harnasia Mocne, ma szansę na wygranie darmowej puszki Harnasia Jasne Pełne. Wystarczy przy odrobinie szczęścia znaleźć wygrywający, specjalnie oznaczony, kapsel lub kluczyk i wymienić w sklepie na nagrodę.

Ogromna popularność, jaką cieszy się promocja "Harnaś Miliony Piw Rozdaje", sprawia, że z wielką przyjemnością organizujemy jej 5. edycję – mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Harnaś. Każdego roku spotykamy się z pozytywnym odzewem ze strony Konsumentów, dlatego i tym razem nie mogliśmy zrezygnować z wydarzenia, na które wielu naszych Konsumentów czeka z niecierpliwością. A jest na co czekać, bo w tym roku Harnaś gwarantuje aż 8 milionów wygranych!

Każdą z 8 milionów nagród będzie można odebrać w jednym ze specjalnie oznaczonych sklepów, których lista znajduje się na oficjalnej stronie www.piwoharnas.pl.

Największa konsumencka promocja w historii polskiego browarnictwa potrwa od 21 lutego 2011 roku do 31 października 2011 roku.

Obsługą loterii zajmuje się, podobnie jak w poprzednich latach, agencja Euro RSCG Marketing House.


Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3072 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji