Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Awanse i zmiany w TRIAS Event Engineering

Autor: EventMapa.pl 2012-08-09 08:07:58
 

Z początkiem sierpnia na stanowisko Dyrektora Technicznego awansował Piotr Wieczerzyński. Jednocześnie funkcję kierownika Działu Realizacji Imprez w TRIAS Event Engineering objęła Małgorzata Lubelska.


Piotr Wieczerzyński_M
Piotr Wieczerzyński jako Dyrektor Techniczny odpowiada za zarządzanie gospodarką magazynową, sprawuje nadzór nad zasobami sprzętowymi oraz systemem Easy Job wykorzystywanym przy produkcji eventów.

W branży Piotr Wieczerzyński pracuje od 19 lat. Początkowo był zatrudniony w firmie GIG Technika Estradowa, która obecnie jako GIG Sp.  z o.o.  wchodzi w skład Grupy TRIAS. Od 2007 roku kierował Działem Oświetleniowym w TRIAS Sp. z o.o. Po utworzeniu spółki TRIAS Event Engineering zajmował stanowisko Kierownika ds. Technologii, a ostatnio p.o. Dyrektora Technicznego.


Małgorzata Lubelska_M Małgorzata Lubelska zastąpiła Radosława Bogusza, który dotychczas pełnił funkcję p.o. Dyrektora Działu Realizacji Imprez. Jego współpraca z TRIAS Event Engineering zakończyła się w dniu 10 lipca br. Jako kierownik Działu Realizacji Imprez Małgorzata Lubelska podlega bezpośrednio Dyrektorowi Technicznemu. Do jej obowiązków należy tworzenie długofalowej strategii i rozwój Działu Realizacji Imprez, nadzorowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów magazynowych, koordynacja projektów oraz zarządzanie zespołem działu i ekip technicznych.

Z rynkiem eventowym Małgorzata Lubelska jest związana od 2008 roku. Posiada doświadczenie w organizacji eventów, festiwali, szkoleń w zakresie obsługi dźwiękowej i multimedialnej. Wcześniej pracowała m.in. w  Teatrze Polskim we Wrocławiu na stanowisku asystent dyrektora naczelnego i artystycznego, w Event Serwis jako projekt manager oraz GMB Pro Sound jako specjalista ds. sprzedaży. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego.

***

Grupa TRIAS obejmuje obecnie cztery firmy:                  
•    TRIAS S.A. – lider w branży Audio Video Light Integration w Polsce. W tym roku TRIAS S.A. obchodzi 16-lecie od momentu powstania w 1996 roku.
•    TRIAS EE Sp. z o.o. – lider w branży Event Engineering w Polsce.
•    GIG Sp. z o.o. – dystrybutor profesjonalnego sprzętu multimedialnego i oświetleniowego.
•    Digiservice Sp. z o.o. – profesjonalny serwis urządzeń multimedialnych, oświetleniowych i elektrycznych.


Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji