Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

ICP Group - KNOW-HOW CSR

Autor: EventMapa.pl 2012-08-24 08:00:29
 

ICP Group od wielu lat z powodzeniem prowadzi akcje, związane ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu (CSR). Angażuje swoich klientów w pionierskie projekty "Give instead of take", podkreślając obustronne korzyści zarówno dla uczestników wydarzeń, jak i dla beneficjentów.

Połączenie typowych zajęć integracyjnych z działalnością charytatywną doskonale motywuje do pracy nad sobą, do zwiększenia swej efektywności, do wzmocnienia relacji z otoczeniem. Na przestrzeni ostatniej dekady, ICP Group przekonywało swych klientów do wybierania scenariuszy wpisujących się w koncepcję CSR w kraju i na świecie.

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia pracownicy ICP Group prowadzą szkolenia z zakresu CSR. Pierwsze z cyklu zorganizowane przez EMTG na temat „CSR & Green Events” odbyło się w sierpniu i poprowadziła je Agnieszka Ciesielska.

Celem spotkania było uzupełnienie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i organizacji Zielonych Wydarzeń. Podczas szkolenia poruszane były tematy z zakresu:

- CSR w Polsce - definicja i obowiązujące normy, inicjatywy wspierające, diagnoza rynku
- Monitorowanie wyników i zarządzania CSR a rezultaty działań
- Liczne Case studies wybranych działań CSR
- Zarządzenie CSR - w jaki sposób firmy wdrażają i realizują standardy odpowiedzialnego biznesu?
- Współpraca wewnętrzna i zewnętrzna w Polityce Odpowiedzianego Biznesu
- Kształcenie i przygotowanie pracowników do działań CSR
- Komunikacja medialna CSR - Firma
- Rzetelny marketing - polityka komunikacji w oparciu o CSR
- Produkty firmy w oparciu o założenia CSR
- Zielone wydarzenia, organizacja, możliwości – wybrane case studies.

Spotkanie zorganizowane zostało dla przedstawicieli korporacji, agencji reklamowych i eventowych oraz placówek naukowo-badawczych z branży motoryzacyjnej.

„CSR & Green Events to szkolenie przybliżające zagadnienia budowania Strategii CSR-owych w Polsce. Jest to moda, trend, który coraz częściej zagląda do korporacji. Wynika to z chęci doskonalenia mechanizmów obiegu informacji wewnętrznych i zewnętrznych, dyktowania standardów współpracy z partnerami, oraz poszerzenia horyzontów działania nadając jednocześnie motywacyjny aspekt. Aktywny dialog i wymiana doświadczeń podczas szkolenia spowodował, że doszliśmy do wniosków którego mianownikiem było jedno stwierdzenie: CSR się opłaca w działaniach długoterminowych” podsumowuje Agnieszka Ciesielska z ICP Group.

 

 

Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji