Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

CzART dla Copernicus Airport

Autor: EventMapa.pl 2013-02-01 09:50:31
 

Niewiele jest specjalnych wydarzeń, które na trwałe pozytywnie pozostają w świadomości ich uczestników. Jednym z takich eventów na pewno jest uroczysta gala, na której przyznano tytuł Najlepszej Linii Lotniczej 2012.

Na zlecenie wrocławskiego portu lotniczego Copernicus Airport zorganizowała ją Agencja Reklamowa CzART.

W tegorocznej, już dziewiątej edycji tego plebiscytu oddano rekordową liczbę 27 tysięcy głosów. Pasażerowie przez 3 miesiące wybierali najlepszą tanią, czarterową i tradycyjną linię lotniczą operującą z i do Polski, oddając głosy za pośrednictwem portalu pasażer.com. Dodatkowo głosowała kapituła złożona z ekspertów. Nagrody wręczono na gali, która po raz pierwszy odbyła się we Wrocławiu. Wydarzenie ściągnęło do stolicy Dolnego Śląska 200 przedstawicieli branży lotniczej z tej części Europy.

Unikatową atmosferę eventu we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia tworzyło przede wszystkim oświetlenie i oryginalna scenografia, które wydobyły atuty tego miejsca. Dodatkowego charakteru całości nadawało naturalne tło w postaci podświetlonej pergoli.

Galę poprowadził Paweł Gołębski - dziennikarz radiowy i telewizyjny od lat związany z Wrocławiem.

- Gwiazdami wieczoru byli Joanna Kwaśnik, uczestniczka telewizyjnego show X-Factor oraz kabaret Paranienormalni, który specjalnie na tę okazję przygotował autorskie skecze, które były zapowiedziami poszczególnych kategorii, w których przyznawano nagrody –
podkreśliła Małgorzata Bednarczuk, event manager w Agencji Reklamowej CzART.

Internauci za najlepszą tradycyjną linię lotniczą uznali Quatar Airways. Na drugim miejscu znalazła się Lufthansa, a na trzecim PLL LOT. Kapituła konkursu złożona z prezesów lotnisk, ekspertów oraz dziennikarzy również doceniła Quatar Airways, uznając jej szefa za menedżera roku, a trasę z Warszawy do Dohy za trasę roku.

W kategorii tanich linii lotniczych, po raz dziewiąty z rzędu triumfował Wizz Air, wyprzedzając w tym roku Ryanaira i Easy Jeta. Wśród linii czarterowych zwyciężył Enter Air przed liniami Bingo i Small Planet Airlines.


Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji