Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Zmiany w TRIAS Event Engineering

Autor: EventMapa.pl 2013-05-07 08:08:15
 

Z początkiem maja 2013 roku zmianie uległy stanowisko oraz obowiązki Małgorzaty Lubelskiej, dotychczas odpowiedzialnej za Dział Realizacji Imprez w TRIAS Event Engineering - spółki wchodzącej w skład Grupy TRIAS.

Małgorzata Lubelska do końca kwietnia 2013 roku pełniła funkcję Kierownika Działu Realizacji Imprez i podlegała bezpośrednio Dyrektorowi Technicznemu. Do jej kluczowych zadań należało nadzorowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów magazynowych, koordynacja projektów oraz zarządzanie zespołem działu i ekip technicznych. W ocenie Zarządu spółki powierzone zadania zostały zrealizowane w krótszym czasie, niż planowano. Bieżące zadania kierownika Działu Realizacji Imprez przejmie Dyrektor Techniczny w TRIAS Event Engineering – Piotr Wieczerzyński, natomiast Małgorzacie Lubelskiej powierzone zostaną nowe zadania bezpośrednio związane z procesem sprzedaży. Od maja 2013 roku Małgorzata Lubelska, jako Kierownik Projektów, podlegać będzie bezpośrednio Dyrektorowi Sprzedaży.

Z rynkiem eventowym Małgorzata Lubelska jest związana od 2008 roku. Posiada doświadczenie w organizacji eventów, festiwali, szkoleń w zakresie obsługi dźwiękowej i multimedialnej. Wcześniej pracowała m.in. w Teatrze Polskim we Wrocławiu na stanowisku asystent dyrektora naczelnego i artystycznego, w Event Serwis jako projekt manager oraz GMB Pro Sound jako specjalista ds. sprzedaży. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego.


Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji