Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

MPI Poland Business Meeting w Toruniu

Autor: EventMapa.pl 2013-08-07 11:52:57
 

W dniach 3-4 sierpnia 2013 roku odbył się w Toruniu coroczny MPI Poland Business Plan Meeting. Na zaproszenie Prezesa Wojciecha Liszki przyjechał nie tylko Zarząd, ale i członkowie MPI, w tym liczni studenci.

Specjalnie ze Stanów Zjednoczonych przybyli: Brad Shanklin (Senior Director Chapters & Member Services) oraz nowopowołany Senior Director for European Operations- Pierre Fernandez.

Zebrani uczestnicy dyskutowali o dotychczasowej działalności MPI Poland, ale przede wszystkim ustalili plan biznesowy na najbliższy rok do czerwca 2014 roku. Priorytetową docelową grupą działań MPI Poland w tym okresie będą korporacje. MPI zamierza umocnić pozycję marki na rynku stwowarzyszeń poprzez m.in. uświadamianie członkom i potencjalnym członkom wymiernych korzyści, jakie daje przynależność do globalnej organizacji. Jak zawsze głównym atutem MPI będzie dostaczanie wysokiej jakości edukacji i inwestowanie w studenów, a więc przyszłych liderów branży.

MPI Poland Business Meeting w Toruniu 1_D

Brad Shanklin przedstawił uczestnikom nowy model działania oddziałów i klubów w Europie, który otwiera przed europejskim MPI ogromne możliwości, a Krzysztof Celuch, Ustepujący Prezydent MPI Poland i członek Zarządu globalnego MPI, przedstawił pozycję MPI na rynku światowych stwowarzyszeń branży spotkań i jego ogromny potencjał biznesowy i edukacyjny.

MPI Poland Business Meeting w Toruniu 2_D

"Cieszę się niezmiernie, że na kolejnym już spotkaniu MPI Business Plan tak wielu członków MPI postanowiło się zaangażować i przyjechało do Torunia na to spotkanie - mówi Agnieszka Faracik-Leśniak, wiceprezes ds edukacji. To było bardzo owocne spotkanie, którego celem było wyznaczenie planu działań na kolejny rok, co jest niezmiernie ważne dla funkcjonowania organizacji. W nadchodzącym roku chcemy się skupić na pozyskaniu większej ilości członków  poprzez program edukacyjny, który jest nadrzędną wartością stowarzyszenia i będzie odpowiadał potrzebom członków oraz wierzymy, że zachęci on nowych, także korporacyjnych. MPI daje wiele możliwości budowania nowych relacji, zdobywania nowych doświadczeń, wiedzy i chcemy aby nasi członkowie obecni i także ci przyszli korzystali z tego. Od nowego roku zostaje wprowadzony nowy model zarządzania stowarzyszeniem stworzony przez MPI Global, dopasowany do potrzeb Europy – model ten z pewnością pozwoli nam osiągnąć wyznaczone cele".

Gospodarzem spotkania był Copernicus Toruń Hotel, nowoczesny biznesowy obiekt, położony na wiślanych bulwarach, oferujący 149 pokoi, 320 m.kw. powierzchni gabinetów Spa i Wellness, 14 sal konferencyjnych i biznesowych o łacznej powierzchni 1000 m.kw. oraz kompleks rekreacyjny z zewnętrznym basenem.


Źródło: www.mpiweb.plKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji