Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Bartosz Bieszyński Dyrektorem Zarządzającym WALK Events

Autor: EventMapa.pl 2013-10-29 10:30:42
 

Do agencji WALK Events dołączył Bartosz Bieszyński, który z dniem 1 stycznia 2014 r. obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Będzie współodpowiedzialny za nadzór nad pracą zespołu oraz rozwój strategiczny WALK Events.

„Decyzja Bartka Bieszyńskiego o związaniu się z zespołem WALK to ważny moment w rozwoju naszej Grupy. Jestem przekonany, że dzięki swoim kompetencjom, bogatemu doświadczeniu oraz pozytywnej energii, pomoże nam podejmować jeszcze większe wyzwania i wyznaczać nowe standardy na wymagającym rynku eventowym” – mówi Szymon Walkiewicz, Partner & Business Development Director WALK.

Bartosz Bieszyński z branżą eventową związany jest od ponad 8 lat. W dotychczasowej karierze zajmował stanowiska odpowiedzialne za przygotowywanie i realizację wydarzeń specjalnych m.in. w firmach PKN Orlen oraz Ernst & Young Polska. Przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję Business Development Managera oraz koordynatora warszawskiego biura agencji eventowej LIVE.

Współkreował i współprodukował m.in. takie wydarzenia jak: Verva Street Racing 2010/2011/2012, Top Gear Live 2013, ORLEN Warsaw Marathon 2013, Gala Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2010/2011, Monster Jam 2009/2011, ORANGE Euro Mapping 3D 2012 czy FH-DCE Super Rally 2013.


Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji