Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Marek Rawicki nowym Dyrektorem Zarządzającym Momentum

Autor: EventMapa.pl 2013-12-11 10:11:42
 

Od 1 stycznia 2014 roku obowiązki Dyrektora Zarządzającego agencji marketingu zintegrowanego Momentum, będącej w Polsce częścią McCANN Worldgroup, obejmuje Marek Rawicki.

Marek Rawicki posiada ponad 14-letnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży m.in. w takich branżach jak FMCG i nowe technologie. Pracował na kierowniczych stanowiskach w Kompanii Piwowarskiej, gdzie był dyrektorem Trade Marketingu i szefem Field Force kanału nowoczesnego.

Do Momentum przeszedł z Samsunga, gdzie odpowiadał za komunikację marketingową i sprzedaż urządzeń mobilnych, w tym smartfonów i tabletów. Karierę zawodową zaczynał w Mars Polska.

Doświadczenie, które posiada Marek Rawicki łączy w sobie lata praktyki menadżera rozumiejącego zasady, jakimi rządzi się współczesny marketing zintegrowany z doświadczeniami w dziale sprzedaży i trade marketingu największych reklamodawców na świecie. – komentuje Wojciech Borowski, CEO McCANN Worldgroup.

Momentum to jedna z tych światowych marek, która jest jednoznacznie kojarzona z marketingiem zintegrowanym. Bardzo się cieszę, że dołączam do polskiego zespołu. Mam nadzieję, że podobnie, jak na świecie, tak i tutaj nasze kreatywne podejście do marketingu, wsparte nowoczesnymi technologiami, zyska uznanie nawet najbardziej wymagających klientów - mówi Marek Rawicki – nowy Dyrektor Zarządzający Momentum.


Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji