Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Szkolenie MPI Poland: Nowoczesne technologie w zarządzaniu spotkaniami

Autor: EventMapa.pl 2014-03-05 11:32:58
 

Już 20 marca, w ramach Meetings Week Poland 2014, kolejne szkolenie MPI Poland Club! Tym razem tematem będą nowoczesne technologie w zarządzaniu spotkaniami.

Zarządzając wydarzeniami powinniśmy szukać wsparcia w nowych technologiach. Zapanowanie nad ogromem informacji, planów, ustaleń, zmian jest uciążliwe i powoduje, że często odkładamy sprawy na później. Na szczęście istnieje całe mnóstwo aplikacji i narzędzi online, które wspierają i ułatwiają zarządzanie projektem takim jak event: basecamp, systemy rejestracji i zarządzania uczestnikami, a przede wszystkim liczne aplikacje komputerowe i mobilne. Stopniowo stają się one nieodłączną częścią eventu zapewniającą uczestnikom m.in. dostęp do potrzebnych informacji. Podczas szkolenia postaramy się zaprezentować przegląd technik, którymi można się posiłkować przy planowaniu organizacji eventów oraz bliżej omówić te najbardziej obiecujące.

Pierwszą część szkolenia poprowadzi Corbin Ball, utytułowany i ceniony na całym świecie mówca, konsultant i pisarz - popularyzator technologii pozwalających na zwiększanie wydajności i oszczędzanie czasu pracy. Corbin od 20 lat prowadzi międzynarodowe spotkania dotyczące technologii i słynie z tego, że skomplikowane tematy potrafi przedstawiać w sposób zrozumiały i zabawny. Jego artykuły pojawiały się w setkach tytułów prasowych na całym świecie. Współpracuje z licznymi hotelami, firmami, biurami kongresów i stowarzyszeniami na 5 kontynentach pomagając im w jak najwydajniejszym wykorzystywaniu technologii. W roku 2012 Corbin został uznany przez magazyn „Successful Meetings” za jednego z 25 najbardziej wpływowych ludzi w przemyśle spotkań, wyróżnienie to otrzymał wcześniej już czterokrotnie. Jest związany z wieloma stowarzyszeniami branżowymi, takimi jak: MPI, ICCA, PCMA, CIC oraz stowarzyszeniami zrzeszającymi speakerów w USA i na całym świecie.

Druga część szkolenia będzie miała charakter warsztatowy. Uczestnicy spotkania będą mogli bliżej przyjrzeć się narzędziom i technikom, które można wykorzystywać w codziennej pracy dla poprawy wydajności i planowania zadań w czasie.

PROGRAM:
09:00 – 11:00 Walne Zebranie Członków MPI Poland (tylko dla członków)
10:30 – 11:00 Rejestracja uczestników na konferencję, powitalna kawa
11:00 – 11:10 Rozpoczęcie konferencji
11:10 – 13:00 Wykład wprowadzający. Nowoczesne technologie: Corbin Ball
13:00 – 14:00 Lunch
14:00 – 14:40 Zarządzanie eventem. Case study: Tomasz Kuryło, Basecamp
14:40 – 15:20 Systemy zarządzania uczestnikami – jakie dają korzyści? Case study: Tomasz Chrościechowski, Conrego
15:20 – 16:00 Aplikacja eventowa – jakie daje możliwości? Case Study: GCBeVENT
16:00 – 16:15 Prezentacja: Dlaczego MPI?
16:15 Podsumowanie i zakończenie spotkania. Przerwa kawowa.

Zarejestruj się już dziś na: http://meetingsweek.pl/rejestracja.


Źródło: PR

Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji