Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

WALK Events muzycznie dla Red Bulla

Autor: EventMapa.pl 2014-05-23 10:43:19
 

WALK Events odpowiada za kompleksową produkcję pierwszej polskiej edycji międzynarodowego festiwalu muzycznego Red Bull Music Academy Weekender Warsaw. Między 5 a 7 czerwca br. na czterech scenach ulokowanych w ścisłym centrum Warszawy pojawi się ponad 30 znakomitych artystów.

Red Bull Music Academy Weekender to podróżujący po kultowych miastach świata festiwal, który gromadzi najświeższe muzyczne zjawiska, unikalne kolaboracje oraz premierowe występy artystów kształtujących współczesne brzmienie muzyki. Do tej pory odwiedził Madryt, Sztokholm i Tokio. Warszawa jest kolejnym miastem, w którym usłyszeć będzie można najciekawszych wykonawców muzyki współczesnej. Teren stołecznego Pałacu Kultury ugości ponad 30 artystów, takich jak: Danny Brown, BRODKA XS, Looptroop Rockers, Onra, Kamp!, Diamond Version, Ladi6, Dam-Funk, Jessy Lanza i wielu innych.

WALK Events odpowiada za kompleksową produkcję wydarzenia w tym, m.in.: zaplanowanie i budowę infrastruktury wydarzenia, koordynację produkcyjną wszystkich scen, opiekę nad artystami oraz zabezpieczenie terenu imprezy.

Identyfikację wizualną wydarzenia zaprojektował David Racchi z WALK Design, wielokrotny laureat prestiżowych nagród w konkursach kreatywnych, w tym m.in. trzech nagród w Cannes oraz tegorocznej nagrody KTR w kategorii „Design”.

Red Bull Music Academy Weekender Warsaw to kolejna prestiżowa impreza muzyczna produkowana przez WALK Events. Do tej pory agencja odpowiadała za realizację czterech edycji Electronic Beats Festival, Desperados The Wildest Night Party 2013 oraz kilkudziesięciu imprez klubowych dla Moet Hennessy i Pernod Ricard.


Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji