Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Agencja endorfina events zorganizowała Flesz Fashion Night

Autor: EventMapa.pl 2014-11-26 08:18:38
 

Na początku listopada odbyła się III edycja wyjątkowego modowego wydarzenia – Flesz Fashion Night. Podczas pokazu, na jednej scenie, swoje najnowsze kolekcje zaprezentowało 9 najlepszych polskich projektantów.

Z roku na rok, impreza cieszy się coraz większą popularnością i odwiedza ją coraz więcej przedstawicieli świata gwiazd i show biznesu. Organizację imprezy po raz drugi powierzono agencji endorfina events.

Flesz Fashion Night na stałe wpisało się w kalendarz ważnych modowych wydarzeń. Endorfina events zadbała o to, aby ponad 700 gości bawiło się na najwyższym poziomie. Imprezę zorganizowano we foyer Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Na jednej scenie zaprezentowano najnowsze kolekcje, czołowych, polskich projektantów. Pokaz został wyreżyserowany przez Agnieszkę Ścibior – redaktor naczelną VIVA! MODA, a za koncepcję kreatywną, koordynację całego wydarzenia i jego obsługę techniczną odpowiadała agencja endorfina events. Designerzy pojawili się na wydarzeniu, w towarzystwie swoich muz, które były ubrane w kreacje haute couture, uszyte specjalnie na ten wieczór. W evencie wzięli udział m.in.: Maciej Zień i Aneta Kręglicka, duet Paprocki & Brzozowski wraz z Pauliną Krupińską, Joanna Przetakiewicz z Kamilą Szczawińską, Bizuu i Marta Żmuda-Trzebiatowska, Łukasz Jemioł i Małgorzata Socha, Joanna Klimas i Natalia Klimas, MMC z Joanną Horodyńską oraz panowie z Bohoboco.

Od początku ważnym elementem Flesz Fashion Night była oprawa muzyczna. Co roku na event zapraszani są artyści nietuzinkowi, uważani za polskie odkrycie fonograficzne. W ubiegłych latach byli to: zespół KAMP! oraz wokalista Rebeca. W tym roku do występu zaproszono Polę Rise, charyzmatyczną i klimatyczną piosenkarkę, która wystąpiła z Manoid. Dodatkową atrakcją wieczoru była wystawa fotografii Piotra Stokłosy. Artysta zaprezentował prace przedstawiające 9 ikon stylu – muz projektantów, w kreacjach uszytych specjalnie na Flesz Fashion Night. Nad stylizacjami zdjęć czuwała Agnieszka Ścibior. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy goście mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję afterparty.

Agencja endorfina events była odpowiedzialna za całościową koordynację wydarzenia – pokazu mody oraz afterparty.

Video z eventu można obejrzeć na kanale agencji endorfina events na vimeo.


Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji