Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

WALK EVENTS kończy rok istotnych zmian

Autor: EventMapa.pl 2014-12-29 10:14:27
 

Nowi klienci, rekordowa ilość projektów oraz wzmocnienie doświadczenia zespołu – to efekt zmian, na które Agencja WALK Events postawiła w 2014 roku.

Mijający rok w WALK Events to rok nowych priorytetów w strategii Agencji, które przez kilkanaście miesięcy konsekwentnie wdrażano. Za kluczowy aspekt uznano rozwój kompetencji zespołu, rozwój standaryzacji ofertowania i realizacji, profesjonalizację struktury, wdrożenie nowych procedur finansowych oraz synergię i spójność działań prowadzonych w ramach całej grupy WALK.

„O sile agencji decyduje zespół. Dlatego bardzo duży nacisk położyliśmy na dobór osób, których doświadczenie, kompetencje i kreatywność będą stanowić istotną wartość dodaną zarówno dla naszej agencji, jak i naszych klientów” – mówi Bartosz Bieszyński, Prezes Zarządu WALK EVENTS.  

Warto podkreślić, że w mijającym roku zespół agencji wzmocnili m.in. Event Manager Sebastian Plewiński (wcześniej El Padre) oraz Senior Event Manager Michał Olszewski (wcześniej LIVE). Do nowego trzyosobowego zarządu firmy również po latach powrócił Szymon Walkiewicz. Obecnie w Walk Events zatrudnionych jest 20 osób i na początek przyszłego roku wznowiona zostanie rekrutacja na stanowiska managerskie.

„Zespół od początku roku wiedział, że będzie to rok zmian, zarówno na poziomie organizacji jak i również struktury. Tym bardziej cieszą wyniki, które pokazuję że kierunek obraliśmy odpowiedni” – dodał Adam Kowalczyk, Członek Zarządu agencji.

Podjęte działania zostały dobrze przyjęty przez rynek i szybko przyniosły pożądane efekty. Do grona klientów agencji dołączyło w tym roku 19 firm, z niektórymi współpraca jest cały czas rozwijana na mocy podpisanych umów ramowych. Portfolio WALK EVENTS wzbogaciło się o takie marki, jak m.in.: Coca - Cola, Philip Morris, PLL LOT, Lotnisko Chopina, Bacardi - Martini, Skanska, Polmlek, Viacom, BGŻ, Stadion Narodowy czy Ambra. To rekordowa ilość nowych projektów w historii agencji. Wśród zrealizowanych przedsięwzięć znajdują się tak złożone, jak m.in.: Red Bull Music Academy Weekender Warsaw pod Pałacem Kultury i Nauki, launch nowych wariantów marki Marlboro, gala telewizyjna „Nagrody Kisiela”, XX lecie firmy Polmlek na Stadionie Narodowym, finał konkursu konsumenckiego Martini Race to Desire na torze wyścigowych we Włoszech, czy nagrodzone srebrnym Effie road-show T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Łącznie ilość projektów wzrosła do prawie 180, przychód agencji wzrósł o 30% podnosząc sprzedaż WALK Events do rekordowego poziomu 15,5 mln pln netto.

„Jesteśmy przekonani, że tylko ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki, rozwój standardów w naszej organizacji i dywersyfikacja świadczonych usług będzie odpowiedzią na napotykane wyzwania w kolejnym roku. Co ważne dzięki zastosowanym zmianom jesteśmy gotowi do realizacji nawet najtrudniejszych projektów, o których jeszcze rok temu nawet nie myśleliśmy” – dodaje Bartosz Bieszyński.

WALK Events na 2015 planuje dalszy rozwój i stałą rekrutację ludzi do zespołu w myśl przyjętej strategii.


Źródł: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji