Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

endorfina events zorganizowała event dla ING Życie i ING OFE

Autor: EventMapa.pl 2015-03-30 20:33:05
 

W dniach 12-13 marca 2015 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbyło się spotkanie dla pracowników ING Życie i ING OFE, podczas którego ogłoszono plany związane ze zmianą marki na Nationale-Nederlanden.

Pierwszy wieczór oraz przedpołudnie drugiego dnia dedykowane były siłom sprzedaży. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej uroczystej kolacji poświęconej konkursowi sprzedażowemu. Przy okrągłych stołach zasiadło ponad 600 osób z całej Polski. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa przy muzyce granej przez zespół coverowy. Kolejnego dnia w godzinach przedpołudniowych odbyła się konferencja, podczas której przedstawiciele firmy podsumowali miniony rok i zaprezentowali plany na przyszłość. Punktem specjalnym wydarzenia było wręczenie nagród dla najlepszych przedstawicieli oraz niespodzianka: wystąpienie Rafała Ohme, psychologa, eksperta w dziedzinie komunikacji i badań nad mózgiem. 
 
gale endorfiny_D 
 
Kolejnego wieczoru odbyła się wyjątkowa gala poświęcona prezentacji nowego logo oraz filozofii nowej marki. Na wspólnej uroczystości spotkali się przedstawiciele oraz pracownicy biura centralnego ING Życie i ING OFE – w sumie ponad 1100 osób.
 
endorfina1_M      endorfina2_M     endorfina3_M
 
Uroczystość rozpoczęła się od występu grupy Vospertron z Niemiec. Artyści słyną z niebanalnych występów, które łączą muzykę, taniec i multimedia, a podczas show są przebrani w kostiumy ledowe. Po tym spektaklu, na scenografii eventu wyświetlony został mapping 3D, prezentujący nowe logo firmy. Wieczór zakończył niezwykły koncert, podczas którego wystąpili w duecie ojciec i córka: Patrycja i Grzegorz Markowscy.
 
      
Źródło: PR Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji