Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Szkolenie GIODO i PIPT z ochrony danych osobowych

Autor: EventMapa.pl 2015-05-07 19:41:49
 

„Ochrona danych osobowych – obowiązki przedsiębiorców w świetle nowych przepisów prawa od 1 stycznia 2015 roku” – temu zagadnieniu poświęcone będzie szkolenie przygotowywane wspólnie przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i Polską Izbę Przemysłu Targowego.

Spotkanie odbędzie się 18 maja w EXPO XXI Warszawa i jest adresowane do przedstawicieli branży targowej i MICE, którzy są zainteresowani tematem przetwarzania danych osobowych.

Z początkiem roku weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Dotyczy ona zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Najważniejsze zmiany to m. in. obowiązek wyznaczenia Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) i zgłoszenia tej osoby imiennie do GIODO oraz rejestracja zbiorów danych osobowych w GIODO. Warto mieć na uwadze, że już wkrótce, 30 czerwca, mija okres przejściowy, po zakończeniu którego brak odpowiedniej dokumentacji i naruszenie przepisów ustawy może wiązać się z karą wysokiej grzywny – od 10 do nawet 200 tys. zł. 

Niewiele firm zdaje sobie sprawę z tego, że aby zachodził obowiązek spełnienia wymogów ustawy o ochronie danych osobowych wystarczy zatrudnianie chociażby jednego pracownika lub współpraca z jednym tylko klientem. W przypadku agencji eventowych czy incentive liczba współpracowników i klientów jest, co naturalne, dużo większa, dlatego ich przedstawiciele muszą znać nowe przepisy. Szkolenie, które poprowadzą eksperci z GIODO, ma na celu praktyczne przygotowanie firm z branży MICE do prawidłowego przetwarzania danych osobowych. W czasie spotkania, oprócz przybliżenia najistotniejszych zmian w ustawie, zostaną poruszone także ogólne zagadnienia związane m.in. z właściwą ochroną danych osobowych i regułom przekazywania ich podmiotom trzecim oraz rejestracją i aktualizacją ich zbiorów. 

Cena udziału w szkoleniu wynosi 300 zł netto/os. Dla członków Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Stowarzyszenia Kongresy i Konferencje w Polsce organizatorzy przewidzieli 50 proc. rabat. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: http://polfair.pl/aktualnosci/szkolenie-pipt-i-giodo. Wypełnione dokumenty należy przesyłać drogą mailową na adres info@polfair.com.pl  lub numer fax (61) 866 10 53. Spotkanie odbędzie się 18 maja w godzinach od 11.00 do 15.00 w EXPO XXI Warszawa (sala C) przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Obiekt jest partnerem strategicznym projektu.
 
 
Źródło: PR 
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji