Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Agnieszka Ciesielska poprowadzi dział eventowy ITBC Communication

Autor: EventMapa.pl 2015-07-22 11:15:37
 

ITBC Communication poszerza swoją strukturę o dział eventowy. Poprowadzi go Agnieszka Ciesielska, do tej pory właścicielka i zarządzająca agencją eventową Everitum.

W ramach zawartego porozumienia, cała działalność operacyjna Everitum zostanie przeniesiona do struktur ITBC Communication jako nowo utworzony dział eventowy. W ofercie znajdzie się pełen zakres usług eventowych. Oprócz realizowanych przez ITBC już od kilkunastu lat działań z zakresu organizacji seminariów i konferencji, oferta zostanie poszerzona o eventy, incentive i imprezy plenerowe. – Z Agnieszką współpracowaliśmy już wcześniej. Mieliśmy bardzo pozytywne opinie, świetnie się rozumieliśmy i to między innymi przyczyniło się do zacieśnienia naszej współpracy oraz zaproszenia Agnieszki pod skrzydła ITBC. Razem będziemy mogli realizować większe i bardziej złożone projekty, łącząc naszą pozycję rynkową, zaplecze strategiczne z doświadczeniem i pomysłami jej zespołu eventowego – powiedział Jacek Jakubczyk, prezes ITBC Communication.

Agnieszka Ciesielska posiada 12-letnie doświadczenie na ryku eventowym. Obok zarządzania agencją prowadzi szkolenia z zakresu eventów, a także własnego bloga. W trakcie swojej kariery zawodowej zrealizowała szereg projektów dla takich firm jak m.in. Samsung, Orange, UEFA, Bayer, Reckitt Benckiser, Colgate Palmolive, Huawei czy Discovery. – Na rynku usług PR-owych, marketingowych i eventowych istnieje silne rozdrobnienie kompetencji. My wierzymy że konsolidacja to przyszłość dla budowania silnej przewagi konkurencyjnej i ponadprzeciętnej obsługi klientów – powiedziała Agnieszka Ciesielska, dyrektor nowego działu eventowego ITBC. ITBC Communication jest agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej. Na rynku działa od początku 1999 r. Od czerwca 2001 r. należy do Związku Firm Public Relations. 
 
 

Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji