Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Road-show T-Mobile z Walk Events

Autor: EventMapa.pl 2015-09-01 22:48:43
 

Agencja Walk Events (Grupa Walk) po raz trzeci była odpowiedzialna za realizację eventów w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Walk Events zajęła się przygotowaniem i koordynacją trwającego osiem tygodni road-show. W ośmiu miastach w Polsce  – w Świnoujściu, Szczecinku, Kołobrzegu, Mielnie, Darłowie, Ustce, Jastarni oraz w Olsztynie, przygotowano strefy, w których uczestnicy mieli możliwość trenować z gwiazdami i ambasadorami projektu Pomoc Mierzona Kilometrami (PMK). Na miejscu wszyscy zainteresowani korzystali także ze stacjonarnego sprzętu sportowego, biegali, jeździli na rowerze i rolkach, uprawiali ćwiczenia relaksujące. Zorganizowano także szereg atrakcji dodatkowych, w tym konkursy i zabawy z nagrodami. Podczas sportowych weekendów strefy PMK odwiedzili m.in. Robert Korzeniowski, Beata Sadowska, Joanna Jabłczyńska, Rafał Maślak, Aleksandra Goss, Przemek Cypryański oraz Anna Dec. Partnerem technologicznym akcji była firma Sony. 
 
Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, której inicjatorami są pracownicy firmy T-Mobile Polska. Ideą projektu jest połączenie aktywności fizycznej, sportowej pasji, mobilnej technologii i pomocy charytatywnej. Poprzez swoją aktywność, uczestnicy zabawy pomagają dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. Finał tegorocznej edycji projektu został zaplanowany na 27 września. Wtedy przedstawiciele T-Mobile Polska przekażą wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.
 
 
Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji