Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Walk Events i Focus Event razem dla marki Porsche

Autor: EventMapa.pl 2015-12-13 12:19:47
 

19.11, 9:11 wieczorem, 911 gości i spektakl zatytułowany „911 Emotions” – agencja WALK Events (Grupa WALK) razem z firmą Focus Event zrealizowały event z okazji premiery nowego modelu Porsche 911.

Wydarzenie zostało zorganizowane w Hali Wysokich Napięć Instytutu Energetyki w Warszawie. 19. listopada, dokładnie o godzinie 9:11 wieczorem, 911 gości miało okazję obejrzeć tam spektakl zatytułowany „911 Emotions”. 

Podczas odsłonięcia najnowszego modelu Porsche wykorzystano ruchome wielkoformatowe elementy multimedialne, m.in. potężnych rozmiarów ekran projekcyjny o wymiarach 30 x 12 metrów oraz pierścień diodowy o średnicy 8 metrów i wysokości 4 metrów. Całość tworzyła arenę specjalnie przygotowanej etiudy multimedialnej, prezentującej nowe Porsche 911.

Na potrzeby produkcji wydarzenia WALK Events zaprosiła do współpracy agencję Focus Event. – Premiera nowego Porsche 911 to projekt, który wymagał spektakularnej oprawy i precyzyjnej organizacji. Impreza ze względu na skalę przedsięwzięcia była dużym wyzwaniem. Dzięki połączeniu sił dwóch agencji uzyskaliśmy niesamowity efekt. Nawiązana współpraca pozwoliła na przeprowadzenie tej złożonej i wymagającej realizacji na najwyższym poziomie – powiedział Michał Jerzy Olszewski, senior event manager w WALK Events i producent tego wydarzenia. Istotnym elementem logistyki projektu był jasny podział obowiązków, zarówno podczas procesu przygotowania produkcji oraz późniejszej realizacji. WALK Events zajęła się kompleksową koordynacją projektu oraz client service, natomiast Focus Event zadbała o kreację, scenariusz i produkcję techniczną wydarzenia. – Model osiągniętej współpracy to wielki krok dla branży. Jestem przekonany, że to początek dobrego trendu i oferowanie nowej jakości usług klientom – dodaje Michał Jerzy Olszewski.

Porsche 911 to legendarny samochód, produkowany od 1963 r. Jego najnowszy model do sprzedaży wszedł oficjalnie we wrześniu br.


Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji