Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Meetings Week Poland 2016 w marcu w Expo XXI Warszawa

Autor: EventMapa.pl 2015-12-13 12:51:54
 

W dniach 14-18 marca 2016 r. w Expo XXI Warszawa odbędzie się czwarta edycja Meetings Week Poland – jednej z najważniejszych imprez promocyjnych polskiej branży spotkań. Znany jest już jej program.

Wydarzenie przygotowują wspólnie, działające w Polsce stowarzyszenia branży spotkań: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE), Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” (SKKP), Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland Club oraz Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (SOIT). Jego celem jest ukazanie dużego znaczenia branży MICE dla rozwoju krajowej gospodarki, a także określenie możliwości i kierunków rozwoju tego segmentu turystyki. Tradycyjnie już, na pięciodniowy cykl eventów złożą się konferencje, warsztaty i spotkania networkingowe, za których organizację każdego dnia będzie odpowiadało inne stowarzyszenie branżowe. W spotkaniach wezmą udział reprezentanci korporacji i stowarzyszeń, którzy odpowiadają za planowanie eventów, zakupy usług dla podróży i spotkań służbowych, oferenci z firm obsługowych, hoteli i centrów konferencyjnych a także dziennikarze, samorządowcy i politycy. 

Organizatorzy udostępnili już szczegółowy program przyszłorocznej edycji Meetings Week Poland. SBE zapowiedziało dzień pod hasłem: „Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania”. Spotkania będą skierowane zarówno do wszystkich osób bezpośrednio lub pośrednio związanych z branżą eventową, ale także do tych, którzy dopiero aspirują, aby stać się jej częścią. Z kolei SKKP planuje skupić się na kwestiach związanych z tym, w jaki sposób hotele powinny współpracować z organizatorami nadchodzących wydarzeń. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. te związane z oczekiwaniami organizatorów konferencji oraz określające zasady współpracy z agencjami i firmami PCO. Zmianom rynkowym oraz sile inspiracji w biznesie i w rozwoju osobistym poświęcony zostanie natomiast dzień SOIT. Goście dowiedzą się, jakie wyzwania stoją przed współczesną branżą incentive oraz jak tworzyć innowacyjne programy dla klientów w oparciu o najnowsze trendy. W projekt Meetings Week Poland, jak co roku zaangażowane jest także MPI Poland Club, które tym razem skupi się na wymianie doświadczeń i ciekawych, praktycznych aspektów dotyczących organizacji imprez. Rozmowy będą krążyć m.in. wokół promocji, logistyki i bezpieczeństwa. Pierwszy dzień, podobnie jak w latach ubiegłych rozpocznie konferencja Poland Meetings Destination. 

Partnerem strategicznym całego wydarzenia jest Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ubiegłoroczna edycja Meetings Week Poland przyciągnęła około tysiąca uczestników. 


Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji