Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

EventMapa.pl - motoryzacyjny Event Case w Poznaniu

Autor: EventMapa.pl 2015-12-15 19:30:07
 

Pomysł na event z adrenaliną, czyli programy imprez firmowych z wykorzystaniem atrakcji motoryzacyjnych i sportów motorowych. Taki był motyw przewodni kolejnego w tym roku spotkania Event Case Inspiracje. Tym razem EventMapa.pl zabrała uczestników do Poznania.

W dwudniowym evencie wzięło udział prawie 40 uczestników, wśród których przeważającą część stanowiły osoby odpowiedzialne za planowanie i zlecanie imprez MICE-owych w firmach i korporacjach: meeting plannerzy, pracownicy i dyrektorzy działów zakupowych, marketingu, PR, HR, event managerowie. Wszyscy oni przyjechali do Poznania, aby na własnej skórze przekonać się, jak duży efekt WOW może wywołać impreza motoryzacyjna zorganizowana na profesjonalnym torze wyścigowym.

Podczas Event Case Inspiracje, na Torze „Poznań” każdy z gości miał okazję osobiście przetestować takie maszyny jak Porsche 911 GT3 i 911 GT3 RS oraz BMW CS Cup i Kia Pro Cee’d Cup. – Możliwość wypróbowania sportowych aut na torze wyścigowym to wspaniała atrakcja, która obudzi ducha współzawodnictwa nie tylko u fanów motoryzacji. Ostatni Event Case zorganizowany przez EventMapa.pl w Poznaniu to przede wszystkim duża dawka emocji – zarówno przed, w trakcie, jak i po samym spotkaniu. Uważam, że nowa formuła pozwalająca sprawdzić w praktyce poszczególne aktywności to najlepsza forma ich promocji – powiedział Piotr Jakubowski z firmy Osram Opto Semiconductors. Szkolenie, poza jazdą po pełnej nitce Toru „Poznań”, obejmowało także instruktarz z zakresu bezpiecznej jazdy i zachowania się na torze oraz szereg atrakcji dodatkowych, takich jak m.in. jazda po placu manewrowym w okularach symulujących stan upojenia alkoholowego czy tzw. test Stewarda, czyli jazdę z piłeczką tenisową na masce.  

W czasie wizyty w Poznaniu goście wzięli również udział w gali podsumowania sezonu Tor Poznań Truck Day 2015, jaką zorganizowano w Porsche Centrum Poznań. Po jej zakończeniu, w Hotel City Park Residence ***** odbyła się jeszcze degustacja piw z Markiem Gogolą (Sztuka Degustacji) oraz pokaz i degustacja lodów molekularnych przygotowanych przez Jarosława Bieńkowskiego (Pan Baton). Wieczór zakończył się imprezą w Whisky Bar 88.

Przygotowywane przez EventMapa.pl warsztaty EventCase Inspiracje to cykl czterech spotkań w roku (wiosna, lato, jesień, zima) oraz dodatkowe wyjazdy studyjne. Ich celem jest zainspirowanie zleceniodawców imprez firmowych nowymi pomysłami, które podnoszą jakość i odbiór organizowanych przez nich eventów. – Świat eventów bardzo szybko się zmienia, powstają nowe firmy, które oferują coraz to bardziej oryginalne i ciekawe pomysły, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Dzięki Event Case mamy okazję na własnej skórze przetestować możliwości, które pomogą nam osiągnąć założony cel. Spotkania organizowane przez EventMapa.pl polecam każdemu, kto szuka inspiracji i nowoczesnych rozwiązań – mówi Dominika Gałaj z Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Event Case Inspiracje w Poznaniu na naszym profilu na Facebooku! 
https://www.facebook.com/EventMapapl-371612646702/?fref=ts 

Więcej opinii o imprezie szukajcie w dziale Gość EventMapa.pl, gdzie będą pojawiać się wypowiedzi zaproszonych na event zleceniodawców.

Redakcja: EventMapa.plKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji