Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Powstała nowa Platforma Edukacji Eventowej

Autor: EventMapa.pl 2016-01-20 21:17:55
 

Świat Eventów – tak nazywa sie powołana właśnie do życia Platforma Edukacji Eventowej. Jej założycielką jest Nina Żukowska, która od 4 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i wykładów z zakresu event management.

Żukowska z branżą eventową związana jest od niemal dekady (pracowała m.in. w Havas PR Warsaw). Swoje programy edukacyjne rozwijała w EMTG (Event Manager Training Grup) oraz w Wyższej Szkole Promocji. Odbiorcami jej szkoleń byli korporaci odpowiedzialni za organizację wydarzeń, pracownicy i właściciele agencji eventowych, przedstawiciele obiektów oraz osoby rozpoczynające swoją przygodę z eventami. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej Advanced Communication, gdzie odpowiada za przygotowanie strategii z zakresu event marketingu i organizację szkoleń korporacyjnych o tej tematyce.

Świat Eventów to Platforma Edukacji Eventowej, której celem ma być profesjonalizacja branży. – Naszą misją jest dostarczanie wiedzy z zakresu event marketingu i tematów z nim powiązanych zgodnie z zasadą Learn by doing. Bardzo dbamy o jakoś merytoryczną naszych programów szkoleniowych, które w 60 proc. składaj się z warsztatów praktycznych. Sukcesem szkolenia nie jest tylko przekazywana wiedza, ale zaprojektowanie części praktycznej w taki sposób, aby uczestnicy tę wiedzę przyswoili, dzięki uruchomieniu procesów poznawczych – mówi Nina Żukowska, dyrektor zarządzająca Świata Eventów. 

W pierwszym kwartale tego roku Świat Eventów wprowadza trzy szkolenia: Event Management – planowanie, organizacja i zarządzanie projektem eventowym (dla osób poczatkujących i zaawansowanych), Event design – scenografia eventowa oraz Digital event – social media i nowe technologie w eventach.

Co kwartał w ofercie mają pojawiać się nowe szkolenia.


Żródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji