Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Ministry of Creativity dla Volvo

Autor: EventMapa.pl 2016-04-18 20:30:26
 

Agencja eventowa Ministry of Creativity odpowiadała za organizację premiery nowych modeli samochodów Volvo – S90 i V90. Impreza, przygotowana na zlecenie Volvo Car Poland, odbyła się w Expo XXI Warszawa.

Limuzyna S90 po raz pierwszy została pokazana szerszej publiczności podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit w USA. Drugi samochód, kombi V90, ujrzał światło dzienne na salonie samochodowym w Genewie. Polska premiera miała miejsce 10 dni po tym wydarzeniu – w dniach 11-13 marca. Wzorem zachodnich prezentacji, towarzyszyły jej efekty specjalne oraz rozbudowana scenografia. Kompleksowym przygotowaniem eventu zajęła się agencja Ministry of Creativity. – Mieliśmy przyjemność realizować kilkanaście premier motoryzacyjnych i każda z nich była naprawdę ogromnym wyzwaniem. Producentom zależy na efektownym pokazaniu nowego auta, ale w powiązaniu z ciekawym pomysłem na samo wydarzenie – powiedział Mariusz Nowak, prezes Ministry of Creativity.

Organizacja imprezy, której głównym elementem jest ekspozycja samochodów związana była z szeregiem wyzwań logistycznych. Chodzi m.in. o bramy wjazdowe, umożliwiające wprowadzenie aut do obiektu oraz podłogę o odpowiedniej nośności, która pozwalała bezpiecznie je zaprezentować. 

Premiera nowych modeli Volvo składała się z kilku elementów. Pierwszego dnia zorganizowano konferencję prasową dla dziennikarzy motoryzacyjnych, dzień później z samochodami mogli się zapoznać klienci. W wieczornym spotkaniu wzięli udział m.in. Robert Gonera, Tomasz Barański, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Olga Borys i Wojciech Majchrzak oraz Ewa Kuklińska. Event poprowadził Maciej Kurzajewski, tło muzyczne zapewnił Sławek Uniatowski ze swoim zespołem. Ostatni dzień był otwarty dla wszystkich zwiedzających. – Volvo używa różnych kanałów komunikacji, które pozwalają dotrzeć do naszej grupy docelowej. Jednym z nich są imprezy, na których prezentowane są najnowsze modele samochodów, takie jak S90 i V90. Tegoroczny event trwał trzy dni i po raz pierwszy był otwarty dla wszystkich miłośników Volvo. W ciągu dwóch dni odwiedziło nas około 1,6 tys. osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej frekwencji – powiedział Stanisław Dojsa, PR manager w Volvo Car Poland. 

Nowe modele Volvo S90 i V90 wejdą do sprzedaży latem br.

Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji