Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Druga edycja WCGC Poland 2016 z Plej i Rent Design

Autor: EventMapa.pl 2016-06-15 20:13:04
 

Już drugi rok z rzędu agencja Plej odpowiadała za organizację polskiej edycji World Corporate Golf Challenge (WCGC), największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. Na imprezie wykorzystano także meble z kolekcji Rent Design.

Do zadań agencji Plej należała m.in. koordynacja przygotowań, produkcja i organizacja całej imprezy, a także pozyskanie sponsorów oraz partnerów turnieju i działania media relations.

Podczas turnieju dwuosobowe drużyny firmowe walczyły na polu golfowym Lisia Polana k. Warszawy o nagrodę główną – wyjazd na światowy turniej World Corporate Golf Challenge, który zostanie rozegrany 21-26 czerwca w portugalskim Cascais. 

Poza rywalizacją na polu przygotowano szereg atrakcji dodatkowych. Najważniejszą był bankiet, jaki odbył się po zakończeniu pierwszego dnia turnieju w Klubie Biznesowym Stadionu Legii Warszawa. Imprezę, w której wzięło udział ok. 200 osób prowadził Mateusz Kusznierewicz (ambasador polskiej WCGC). Podczas spotkania zostały wręczone wyróżnienia za indywidualne wyniki na polu, a także nagrody od sponsorów. Dla gości wystąpiła Margaret. 

Do aranżacji WCGC użyto niemal 200 produktów firmy Rent Design. Wykorzystane zostały zarówno podczas rozgrywek na polu golfowym, jak i w trakcie gali zorganizowanej na stadionie Legii Warszawa. W czasie wieczornej imprezy za catering odpowiadała firma Belvedere Catering by Design. 

Finał 2. edycji WCGC w Polsce odbył się w dniach 20-21 maja.

Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji