Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Walk zorganizował Red Bull Music Academy Weekender Warsaw

Autor: EventMapa.pl 2016-06-19 18:40:20
 

4 dni, 5 scen, 30 koncertów i ponad 100 artystów – tak w skrócie można podsumować Red Bull Music Academy Weekender Warsaw 2016. W tym roku imprezę, po raz trzeci, zorganizowała agencja Walk Events.

Agencja była odpowiedzialna za pełną infrastrukturę festiwalu, zapewnienie bezpieczeństwa jego uczestnikom i artystom oraz obsługę techniczną, a także zorganizowanie pełnego personelu niezbędnego do przeprowadzenia całości eventu. – Red Bull Music Academy Weekender Warsaw jest jednym z niewielu tak dużych festiwali w Polsce, który odbywa się w centrum miasta. W dużej mierze właśnie ze względu na tę specyficzną i trudną produkcyjnie lokalizację jego organizacja jest dużym wyzwaniem. W trakcie trzech dni montażu, a następnie czterech dni wydarzenia musieliśmy dotrzymać ustalonych terminów realizując działania jednocześnie w 5 obiektach – Teatrze Dramatycznym, na 4. piętrze PKiN, Teatrze Studio, Barze Studio oraz na Placu Defilad – powiedział Michał J. Olszewski, senior event manager w Walk Events i producent wydarzenia.
 
Red Bull Music Academy Weekender Warsaw to festiwal, który za każdym razem gromadzi najświeższe muzyczne zjawiska oraz premierowe występy artystów, kształtujących współczesne brzmienie polskiej i światowej muzyki. W ramach imprezy odbyły się również otwarte targi niezależnych wytwórni muzycznych, a także Red Bull Music Academy Session, czyli szereg wykładów i spotkań z artystami.
Event odbywał się w dniach 19 – 22 maja.
 
Źródło: PRKomentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji