Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Pomorskie Rendez-Vous

Autor: EventMapa.pl 2016-08-10 21:12:59
 

Stocznia jachtowa Sunreef Yachts, specjalizująca się w projektowaniu i konstrukcji ekskluzywnych katamaranów, po raz kolejny zorganizowała „Pomorskie Rendez-Vous”. Celem imprezy było zaprezentowanie marek luksusowych i premium, jakie są dostępne na polskim rynku.

Wydarzenie co roku odbywa się w plenerze. Tym razem zorganizowano je na placu parkingowym przy Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Wyspie Ołowianka w Gdańsku. Na obszarze ponad 4 tys. m.kw. stanęły przezroczyste namioty z rozbudowaną strefą ekspozycyjno-wypoczynkową. Obok wystawiono eksponaty. Znalazły się wśród nich m.in. szybowiec Stemme, śmigłowiec żyroskopowy Celier Aviation, 6 jachtów (m.in. Galeon, Sunreef Yachts, Premium Yachting), 14 luksusowych samochodów (Mercedes-Benz, Jaguar, Aston Martin, Land Rover, Audi, Lexus i Porsche) oraz 5 motorów Yamaha Motor. 
 
_D 

Na stoiskach partnerów można było zobaczyć produkty na żywo lub zapoznać się z ich prezentacjami wyświetlanymi na ekranach plazmowych. Podczas „Pomorskiego Rendez-Vous” nacisk położony został na szeroko rozumiane doświadczanie. Pomiędzy samochodami Lexus Trójmiasto pojawiły się prawdziwe baletnice, nad stoiskiem Sunreef Yachts Charter & Exclusive Club zawisła tancerka na szarfie i na kole, Inglot oferował stanowiska do makijażu, na stoiskach Gaggenau oraz Olewnik odbywały się pokazy live cookingu. Lufthansa oraz VR Visio sięgnęły z kolei po wirtualną rzeczywistość, oferując gościom przeniesienie w inny świat za pomocą specjalnych gogli. Deweloper Invest Komfort zorganizował zwiedzanie swojej inwestycji, znajdującej się po drugiej stronie Motławy. Możliwe było także krótkie wypłynięcie na Zatokę Gdańską na jednostkach solarnych Green Dream Boats. Jeden z partnerów, w ramach swojej ekspozycji, sięgnął także po lodowe rzeźby z zamrożonymi bańkami powietrza służącymi jako podstawy pod stoliki oraz po kule z mgłami smakowymi. 
 
_D 

Na evencie można było obejrzeć też biżuterię Apart, zegarki Albert Riele, wieloelementową ekspozycję porcelany firmy Ćmielów oraz elektryczny rower Vasari. Pojawili się też deweloperzy i firmy zajmujące się szeroko rozumianymi nieruchomościami. Część turystyczną reprezentował Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, hotele i Lotnisko im. Lecha Wałęsy.  

Oprócz tego przygotowano program artystyczny. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać koncertu Anny Marii Jopek z zespołem oraz występu Gosi Bańki wykonującej wiersze Haliny Poświatowskiej w muzycznych aranżacjach. Odbył się także pokaz domu mody La Mania oraz marki Laura Lingerie. Całość zwieńczyła francuska rewia Aleksandry Fontaine z paryską wokalistką Nathalie Cohen śpiewającą utwory Edith Piaf. Po nich miał miejsce kilkuminutowy imponujący pokaz pirotechniczny.  

Patronat Honorowy nad „Pomorskim Rendez-Vous” objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk. Impreza miała charakter zamknięty, uczestniczyły w niej tylko osoby zaproszone przez partnerów wydarzenia oraz organizatora, w sumie ponad 900 gości. 


Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji