Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

ICCA spotkała się w Moskwie

Autor: EventMapa.pl 2016-09-06 19:11:39
 

W Moskwie odbyło się letnie spotkanie oddziału Europy Centralnej Międzynarodowego Stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association). W imprezie wzięło udział prawie 70 reprezentantów firm z sektora branży spotkań z kilkunastu krajów.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało „From the New Normal to the New Future”. Chodziło o nawiązanie do szans i zagrożeń obserwowanych obecnie na świecie oraz ich wpływu na przemysł spotkań.

Cykl konferencji rozpoczęła prezentacja autora powieści science-fiction Dmitrijego Rusa, który opowiadał, jaki wpływ na życie człowieka mają najnowsze technologiczne trendy, takie jak wirtualna rzeczywistość, sztuczna inteligencja czy biotechnologia. O dopasowaniu strategii marketingowych do zmieniającego się otoczenia mówiła z kolei Johanna Fischer z firmy tmf dialogue marketing. Holger Longe z Brahler ICS Konferenztechnik AG przedstawił natomiast najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystywane podczas eventów. Nie zabrakło także prelekcji poświęconych charakterystyce rynku rosyjskiego. 

Polskę na spotkaniu w Moskwie reprezentowały Anna Górska, prezes Oddziału Europy Centralnej ICCA i business development director w Expo XXI Warszawa oraz Katarzyna Cioch z Warsaw Convention Bureau, która przygotowała prezentację „Warsaw-Sport-Connect”. Przedstawiła w niej, w jaki sposób Warszawa promuje się poprzez duże imprezy sportowe. 

Poza wykładami gospodarze przygotowali także ciekawy program rozrywkowo-kulturalny. Goście mieli okazję zwiedzić Moskwę, przejechać się słynnym moskiewskim metrem, a także wziąć udział w wycieczce do Katedry Chrystusa Zbawiciela, gdzie odbyło się multimedialne przedstawienie artystyczne. 

Spotkanie ICCA zorganizowano w terminie od 18 do 20 sierpnia. Kolejne odbędzie się w dniach 17-19 września 2017 r. we Lwowie. 

Źródło: PR
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji