Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Portale Konferencje.pl oraz EventMapa.pl łączą siły!

Autor: EventMapa.pl 2016-11-24 15:13:30
 

Mamy przyjemność poinformować, że portal EventMapa dołącza do serwisu Konferencje.pl. Jest to kolejny krok w kierunku stworzenia miejsca gromadzącego i prezentującego w wygodny i czytelny sposób kompletną ofertę polskiego rynku eventowego.

U podstaw założenia portalu Konferencje.pl leżała chęć stworzenia serwisu, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii umożliwi organizatorom spotkań szybkie i wygodne znalezienie obiektu, usług i know how dla każdego spotkania. Dzięki systematycznemu rozwojowi i uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby użytkowników portalu, staliśmy się najpopularniejszym serwisem tego typu w Polsce. Dostarczamy nieprzerwanie najbardziej aktualnych danych o krajowej ofercie rynku spotkań. Chcemy również dzielić się z naszymi użytkownikami informacjami o trendach i nowinkach tej gałęzi biznesu, a także stać się bazą wiedzy dla specjalistów z branży eventowej. Przyłączenie się portalu EventMapa ma ten cel przybliżyć.

 


EventMapa – lata doświadczeń na rynku spotkań

 

 

Portal EventMapa pojawił się na polskim rynku eventowym w marcu 2008 roku. U podstaw koncepcji twórców strony leżało od początku założenie, aby nie była ona jedynie wyszukiwarką obiektów, lecz miejscem spotkań osób z branży, integrującym środowisko i będącym miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. O tym, że przedsięwzięcie to powiodło się, świadczyć może najlepiej fakt, iż w ramach portalu powstało wiele blogów eksperckich prowadzonych przez specjalistów z branży spotkań. Jak podkreśla założyciel serwisu, Andrzej Bagniuk, wielkim sukcesem było także zorganizowanie cyklu spotkań Event Case Inspiracje, które stały się niewyczerpanym źródłem pomysłów na event dla organizatorów, zarówno w mniejszych firmach, jak i wielkich korporacjach.

 

 

EventMapa skupiła kilkutysięczne grono użytkowników. Przez lata serwis poszerzał grupę publikujących ekspertów, praktyków oraz pasjonatów branży, konsekwentnie realizując misję tworzenia platformy komunikacji. Oprócz integracji środowiska eventowego, redakcja portalu poprzez edukację i praktykę starała się promować spotkania jako atrakcyjne i nowoczesne narzędzie promocji, motywacji oraz sprzedaży. To cele zbieżne z tymi realizowanymi przez serwis Konferencje.pl. Stąd satysfakcja, że plany te będą dalej wcielane w życie.

 

 

Zmiany i szanse na przyszłość

 

 

Jak zapowiada wydawca portalu Konferencje.pl, Michał Stradomski, przygotowywane zmiany oznaczać będą dla użytkowników obu serwisów więcej funkcjonalności oraz możliwości wymiany doświadczeń w jednym miejscu. Prace nad połączeniem obu serwisów potrwają do końca roku.Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji