Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Ekskluzywna przyczepa toaletowaNa rynku pojawiła się nowa firma świadcząca usługi w zakresie obsługi sanitarnej imprez plenerowych. Przyczepa toaletowa oferowana przez Eventtune wyróżnia się wysokim standardem, dzięki czemu praktycznie w niczym nie ustępuje toaletom, jakie znajdziemy w dobrych hotelach i restauracjach.

Po zmianie w marcu tego roku prawa, odnośnie małżeństw zawieranych poza Urzędem Stanu Cywilnego z pewnością wzrośnie liczba ślubów "pod chmurką". Coraz więcej klientów organizuje również ekskluzywne spotkania firmowe poza swoją siedzibą, bardzo często właśnie plenerze. Przygotowując takie wydarzenia warto zadbać o to, żeby w parze z elegancką scenografią i wyszukanym cateringiem zapewniona została również odpowiednia obsługa sanitarna. Przyczepa Eventtune idealnie nadaje się na eventy, gdzie zwykłe, przenośne toalety plenerowe nie są odpowiednie ze względu na wzniosły charakter wydarzenia.

Ekskluzywna przyczepa toaletowa 4_M     Ekskluzywna przyczepa toaletowa 5_M     Ekskluzywna przyczepa toaletowa 6_M

Komfort i dyskrecja
Przyczepy toaletowe zaistniały w Polsce już kilka lat temu. Oferowana przez Eventtune charakteryzuje się jednak szczególnie wysokim standardem. Została podzielona na dwie niezależne części. W damskiej znajdują się 3 kabiny, 2 umywalki i suszarka o dużej mocy. W części męskiej do dyspozycji oddano 2 pisuary, 1 kabinę, 2 umywalki i suszarkę. Kabiny są w pełni zabudowane co gwarantuje całkowitą dyskrecję i komfort korzystającym.

Ekskluzywna przyczepa toaletowa 1_M     Ekskluzywna przyczepa toaletowa 2_M     Ekskluzywna przyczepa toaletowa 3_M

Czas spędzony w toalecie umila dodatkowo nagłośnienie stereo. Przyczepa przeznaczona jest do obsługi imprezy maksymalnie na 400 osób. Może pracować nawet w miejscach gdzie nie ma dostępu do prądu i wody. Wówczas dostarczane są one ze źródeł zewnętrznych. Natomiast w przypadku braku w pobliżu studzienki kanalizacyjnej lub szamba nieczystości odprowadzane są do zbiorników ukrytych za przyczepą. W trakcie trwania całej imprezy o czystość dba osoba sprzątająca. Dzięki temu korzystający z przyczepy goście mają zapewnione komfortowe warunki porównywalne z tymi w wysokiej klasy toaletach stacjonarnych.

Zobacz więcej na: przyczepy-toaletowe.pl
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji