Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Atrakcje

 • Lody molekularne – czarodziejskie show i deser w jednym
  Naukowe podejście do gotowania zyskuje na popularności. Wykorzystanie reakcji chemicznych pozwala na przygotowanie oryginalnych potraw, które z pewnością wywołają zdziwienie na twarzach zaproszonych gości. Nie inaczej jest w przypadku lodów molekularnych.

 • Rajdówką na evencie
  Rajdy samochodowe to w naszym kraju sport elitarny, który wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wielu kibiców nie może więc sobie pozwolić na realizację swych motoryzacyjnych zainteresowań. Z tego powodu to wciąż pożądana atrakcja, którą można wykorzystać chociażby przy organizacji eventów.

 • Magiczne show Pana Ząbka
  Śmieszny magik czy może czarujący klaun? Bez znaczenia, ponieważ to z połączenia dwóch składników – iluzji i humoru – powstaje widowisko Pana Ząbka. To pokaz, który na pewno na długo pozostanie w pamięci zaproszonych na event gości.

 • Profesjonalna oprawa muzyczna dla wydarzeń biznesowych
  Założenie było proste – stworzyć ofertę muzyczną dla branży eventowej. Bez konieczności rezygnowania z własnej aktywności artystycznej i tworzenia muzyki. Bez kompromisów w kwestii poziomu artystycznego, wizerunku i szczerości przekazu.

 • Porywające atrakcje eventowe w Moc&ArtGroup
  W sezonie eventowym 2015 wprowadziliśmy do swojej oferty dwie nowe atrakcje eventowe: Moc&ArtHair oraz Moc&ArtWind. To dwie innowacyjne usługi na rynku eventowym, które wprowadzamy jako pierwsi w Polsce.

 • GreenBox - atrakcja o nieograniczonych możliwościach
  Moc&ArtGreenBox to atrakcja eventowa dająca nieograniczone możliwości realizacyjne. Dzięki zastosowaniu technologii kluczowania z tła możemy przenieść uczestników w dowolnie wykreowaną rzeczywistość. Zdjęcia drukujemy na evencie w dowolnym formacie od 10 x 15 do A2!

 • Eventy integracyjne w Budda Play
  Niepewność naszej aury sprawia, że dość często organizatorzy dostający za zadanie zorganizowanie eventu z elementami rywalizacji mają trudny orzech do zgryzienia. Ponieważ jak znaleźć odpowiedź na odwieczne korporacyjne pytanie, który dział jest lepszy?

 • Eventowy Catering
  Dobrze dobrany catering to podstawa udanego wydarzenia. Podczas eventu warto podkreślić nastrój odpowiednią aranżacją. Przez zastosowanie niebanalnych dekoracji można również poprzez catering zbudować scenograficzną przestrzeń odpowiednio dobraną do tematu przewodniego imprezy.

 • Portrety cieniowe, czyli sylwetki Janusza Markiewicza
  Sztuka ta pojawiła się na europejskich salonach w połowie XVIII w. Z francuska zwano ją "portraits ombres", czyli portrety cieniowe. Portrety takie równie często malowane były tuszem jak wycinane nożyczkami. Wycinane sylwetki powstawały prawie natychmiast.

 • Flipomania, czyli pomysł na uatrakcyjnienie eventu
  Flipomania to innowacyjny sposób na uatrakcyjnienie eventu. Jest to nowa usługa eventowa polegająca na tworzeniu tzw. flipbooków podczas imprezy (z ang. flip - wertować, book – książka). W dosłownym tłumaczeniu flipbook to "książeczka do wertowania".

1 2 następne


 

powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji