Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Od zera do event managera


Data publikacji: 2010-09-10
Wyświetleń: 60903
O eventach 2 komentarze



Kim jest i jakie cechy powinien posiadać idealny event manager? Na czym dokładnie polega jego praca? Jak zostać event managerem?

Cały artykuł przeczytasz w serwisie Konferencje.pl:  http://www.konferencje.pl/art/od-zera-do-event-managera-cz-1,976.html




 

Komentarze użytkowników

 
 • Konto usunięte 2010-09-19 14:11:22

  "Należy zapomnieć również o pracy od 09.00 do 17.00." - w zasadzie tak, ale nadal większość pracodawców w tej branży z obawą zerka na zadaniowy system pracy. W praktyce oznacza to pracę właśnie od 9 do 17 z nadgodzinami do wieczora.
  Fajny tekst, dodam od siebie, że życzyłabym sobie w przyszłości widzieć więcej event managerów pracujących realnie zadaniowo (co przekłada się na większy komfort pracy, choć wymaga większej samodyscypliny) a mniej wypalonych po kilku latach, wymęczonych młodych ludzi.

 • Konto usunięte 2010-10-05 11:58:43

  Ciarki mnie przeszły! Zgadzam się z Alicją: "9-17, plus nadgodziny!" Stawka? Pomińmy. Wracając do tematu czasu: taka praca. Musisz być na to gotowy. Czasem event kończy się o 2 w nocy! Do tego często podróżujesz. Ale na koniec dnia wszystko sprowadza się do zarządzania czasem i ludźmi (team!). Dlaczego polecenie "sprwadź cenny hostess" jest wydane 16.45 nie 13? I jeśli jest to nagła sytuacja i dzieje się raz na jakiś czas - nie ma sprawy, ale jeśli event manager nie potrafi zaplanować swoich zadań i nagle sobie przypomniał "oh, hostessy!" zaczynają się zgrzyty i większe zgrzyty i rotacja personelu... Dla mnie event manager to osoba perfekcyjnie zorganizowana - każdy, każdy, kazdy drobiazg się liczy. Aha, i możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale ja również uważam, że event manager nie musi być koniecznie kreatywny, ale musi umieć słuchać kreatywnych członków zespołu i brać ich opinie on board.


Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi








powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3070 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji