Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Przetarg wysokich lotów


Data publikacji: 2012-08-16
Wyświetleń: 12287
O eventach 6 komentarzySzanowni Państwo, ponieważ tekst mój o przetargu na obsługę otwarcia lotniska w Modlinie stał się jednym z argumentów w publikacjach opisujących działania Jurka Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - postanowiłem go usunąć. Nie oceniając racji stron nie jestem zainteresowany braniem udziału w takiej dyskusji. Z poważaniem, Seweryn Jakubiec

 


 

Komentarze użytkowników

 
 • Konto usunięte 2012-08-20 08:40:17

  I jeszcze dodam, tak dla podtrzymania tematu:
  Klient był bardzo zdziwiony podczas naszej wizji lokalnej, że sugerujemy zwiedzanie terminala w małych grupach - każda z przewodnikiem - z wyznaczeniem trasy zwiedzania ;-) … i oczywiście odpowiednim rozstawieniem ochrony

  ... czy to nie ograniczy swobodnego dostępu zwiedzającym do obiektu - zastanawia się Klient - dodam: terminal został już wyposażony m.in. w nowy, ofoliowany jeszcze rentgen, nowe sortownie bagażu i sale monitoringu pełną sprzętu komputerowego...

  dla nas było wszystko jasne... w tym temacie
  Agnieszka Chrzanowska
  Femme Events

 • Konto usunięte 2012-08-21 10:29:39

  Hmmm,

  Rozumiem, że był to przetarg publiczny? W jakim trybie?


 • Konto usunięte 2012-08-27 08:51:49

  Było to tzw. zapytanie ofertowe z ogłoszeniem. Stosowane jest jak rozumiem w przypadku projektów z dofinansowaniem.

 • Konto usunięte 2012-10-07 10:27:42

  Nie udało się Madzi Bojarskiej przepchnąć Twojej firmy i ot co jesteś rozżalony...

 • Konto usunięte 2012-10-19 15:37:03

  Skoro już lecimy po nazwiskach to może poprosimy o przedstawienie się? :)

 • Konto usunięte 2015-12-29 14:56:42

  coś takiego jak zapytanie ofertowe nie istnieje w przepisach prawa - może warto byłoby zapoznać się najpierw z nimi a potem wypisywać bzdury - nic także nie stało na przeszkodzie poprosić pisemnie o dostęp do akt, które każdemu Wykonawcy (oferentowi) przysługuje jak psu buda a każdemu innemu nie biorącemu udział w przetargu, nic oprócz lenistwa, nie stoi na przeszkodzie sięgnąć po ustawę o dostępie do informacji publicznej - może wtedy wyjaśniłoby się wszystko :-) ...i ludzie z branży nie musieliby czytać tych bzdur. :-). Nieznajomość prawa szkodzi - stara jak świat zasada :-)


Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3072 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji