Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

Wyszukiwarka

Kategoria:       Państwo:      Destynacje

 • Miejsce:
  Sydney
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  Australia
  Sydney – jedno z najpiękniejszych miast Australii
  Dzięki swojemu położeniu, ofercie i rozbudowanej infrastrukturze Sydney może pochwalić się pozycją lidera, jeżeli chodzi o organizację spotkań w Australii. Jest też jednym z najchętniej wybieranych kierunków MICE praktycznie w całym regionie Azji i Pacyfiku.

 • Miejsce:
  Kapsztad
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  RPA
  Kapsztad – miasto na krańcu Afryki
  Kapsztad położony jest u zbiegu dwóch oceanów – Indyjskiego i Atlantyckiego. Wiele osób uznaje go za jedno z najpiękniejszych miast świata. Czy rzeczywiście tak jest? Warto się przekonać.

 • Miejsce:
  Tokio
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  Japonia
  Tokio zachwyca różnorodnością
  Zabytkowe świątynie, stylowe parki, tradycja, kultura, ale także nowoczesna infrastruktura, technologie oraz… słynne bary karaoke. Położone nad Oceanem Spokojnym Tokio proponuje ciekawą ofertę dla gości MICE.

 • Miejsce:
  Reykjavik
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  Islandia
  Reykjavik, czyli przygoda na Islandii
  Istnieje wiele powodów, dla których warto zorganizować imprezę MICE w Reykjaviku. Oprócz wielu połączeń lotniczych, rozwiniętej infrastruktury czy bezpieczeństwa, najważniejszy jest fakt, że w stosunkowo niedalekiej odległości od miasta znajduje się większość atrakcji turystycznych Islandii.

 • Miejsce:
  Dublin
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  Irlandia
  Dublin – bogata oferta i komfort dla organizatorów
  Ciekawa historia, świetna infrastruktura, duże możliwości organizacji czasu dla grup oraz bogate życie nocne sprawiają, że stolica Irlandii jest coraz częściej wybierana nie tylko na miejsce konferencji czy kongresów, ale także jako destynacja incentive.

 • Miejsce:
  Madryt
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  Hiszpania
  Madryt – biznes i fiesta
  Madryt to prężnie działające centrum biznesowe Hiszpanii. Oprócz wielu oddziałów międzynarodowych firm i korporacji miasto może zaoferować również mnóstwo atrakcji turystycznych. To wystarczy, aby polubił je MICE.

 • Miejsce:
  Monako
  Kategoria:
  miasto
  Państwo:
  Monako
  Monako – 2 km² możliwości dla MICE
  Luksusowe hotele, restauracje, bogata oferta organizacji czasu wolnego. Monako kusi turystów biznesowych ciekawą ofertą, ale także atrakcyjnymi cenami.

 • Miejsce:
  Kategoria:
  Miasto
  Państwo:
  Holandia
  Amsterdam wzbudza zaufanie meeting plannerów
  Amsterdam to z jednej strony centrum kultury, sztuki, designu, rozrywki i biznesu, ale jednocześnie niezbyt duże i stosunkowo kameralne miasto położone w samym sercu Europy. Daje to szerokie możliwości organizacji programów dla grup biznesowych.

 • Miejsce:
  Helsinki
  Kategoria:
  Miasto
  Państwo:
  Finlandia
  Incentive w Helsinkach niejedno ma imię
  Stosunkowo niewielkie, pełne zieleni i otoczone morzem Helsinki w ciągu ostatnich lat bardzo się zmieniły. Także sami Finowie, uważani często za zamkniętych w sobie, stali się dużo bardziej otwarci na gości z zewnątrz.

 • Miejsce:
  Kategoria:
  Miasto
  Państwo:
  Korea Południowa
  Seul wspiera organizatorów spotkań
  Władze Seulu postanowiły zrobić wszystko, żeby przyciągnąć jak najwięcej dużych, międzynarodowych wydarzeń biznesowych. Efekty ich starań widoczne są na każdym kroku.

1 2 3 4 5 następne


 

powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji