Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

Miejsce:
Zalew Zegrzyński
Kategoria:
Incentive nad wodą
Państwo:
Polska
Lokalizacja:
Pokaż na mapie
 

Zalew Zegrzyński, doskonałe miejsce na imprezy firmoweTrudno znaleźć lepsze miejsce dla imprezy firmowej w pobliżu Warszawy niż Zalew Zegrzyński. Las, woda i coraz więcej ośrodków szkoleniowych z rozbudowującym się zapleczem przystosowanym do organizacji imprezy firmowej.

Zalew Zegrzyński to  40-kilometrowej długości rozlewisko rzek Narwi  i Bugu. Zbiornik wodny rozciąga się od wysokiej na 24 m zapory w Dębem, aż po Pułtusk. Każdego lata w przystaniach na brzegach Zalewu cumuje ponad tysiąc jachtów. Istniejące już od wielu lat ośrodki  żeglarskie wyszkoliły kilka pokoleń. Co roku organizowane są regaty z udziałem najlepszych polskich żeglarzy. Kiedy wody Zalewu zamarzają, pojawiają się bojery.  Czyste wody i niewielka głębokość sprawiają, że Zalew Zegrzyński to także dobre miejsce na imprezy firmowe. Najlepsze łowiska znajdują się przy ujściach Narwi, Bugu i Rządzy, a także w okolicach mostu w Zegrzu i zapory w Dębem. Coraz lepiej wygląda też sytuacja bazy noclegowej. Nowobudowane hotele i  ośrodki są nowoczesne, dysponują coraz lepszą bazą szkoleniową i rekreacyjną oraz zapewniają wciąż nowe możliwości organizacji imprez firmowych.
 
Zalew Zegrzyński_D  
 
Imprezy firmowe można organizować w wielu miejscach. Jednym z takich ośrodków jest  Ośrodek Konferencyjno - Rekreacyjny Promenada położony  nad Zalewem Zegrzyńskim w Ryni kolo Białobrzegów (30 km od Warszawy).  Ośrodek specjalizuje się w organizacji konferencji, sympozjów oraz szkoleń i doskonale sprawdza się jako miejsce na imprezy firmowe od klasycznych bankietów czy spotkań przy ognisku i grillu po rekreację (korty, konie, boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, tenis stołowy, gry zręcznościowe, bilard). Imprezy firmowe można tu zorganizować nawet dla 5 tysięcy osób. Doskonale  nadaje się do tego park piknikowy. Ośrodek zapewnia catering, infrastrukturę techniczną, oświetlenie, nagłośnienie oraz sprzęt plenerowy potrzebny do organizacji imprezy firmowej.
 
Cowboy_D 
 
Na terenie ośrodka znajduje się Country Saloon - stylowa restauracji utrzymana w scenerii Dzikiego Zachodu oraz West City - uliczka westernowa z bankiem, Biurem Szeryfa, mennicą, strzelnicami i  Fortem Grillowym przystosowana w sam raz na imprezy firmowe. Przy ośrodku znajduje się plaża z malowniczym molo i wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaki, katamarany, rowery wodne oraz strzeżony parking na 800 aut. Przy plaży znajduje się Mexico Bar, który serwuje drobne przekąski i oryginalne dania Ameryki Łacińskiej.
 
Cowboy na wozie_D 
 
Kolejną unikalną atrakcję Promenady jest Gród Wikingów zwany „Warownią Jomsborg”", gdzie odbywają się pokazy wczesnośredniowiecznych rzemiosł oraz pokazy walk Wikingów i Słowian. W czasy wczesnego średniowiecza można się przenieść podczas rejsu repliką łodzi wikingów, która może pomieścić na swoim pokładzie 18 osób. Teren Grodu jest również doskonałym miejscem na imprezy firmowe, łączących elementy historii, pokazy walk i konkursy z doskonała zabawą dla ponad setki osób.
 
Wikingowie_D 
 
Centrum Rekreacyjno – Konferencyjne Promenada oferuje możliwość organizacji wielu gier zespołowych, które stanowią nie tylko rozrywkę, ale również motywują, wyzwalają inicjatywę oraz budują zaufanie pomiędzy członkami zespołu sprzyjając ogólnej integracji. Dzięki znakomitej scenografii można tu organizować imprezy firmowe w scenografii Dzikiego Zachodu i Wikingów oraz wieczory hawajskie czy też, co naturalne, imprezy firmowe w stylu żeglarskim.
 
 
Autor: Jacek Prokopiuk
EventMapa.pl
Lokalizacja:

Komentarze użytkowników

 
 • Konto usunięte 2009-12-17 14:27:43

  Zalew Zegrzyński to rzeczywiście doskonałe miejsce na imprezy integracyjne, również imprezy firmowe. Od pięciu lat jeżdżę tam w sierpniu ze znajomymi w weekendy i świetnie się bawimy. Nawet czystość wody w zalewie uległa ostatnio poprawie i to mimo tegorocznych problemów z podtapianiem pobliskich nabrzeży.


Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji