Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

FAQ

FAQ - Najczęściej zadawane pytania:

 1. Co mogę zyskać odwiedzając EventMapa.pl?

 2. Czym są kategorie i podkategorie EventMapa.pl?

 3. Do czego służy walizka w module Katalog?

 4. Jak mam dodać swoją firmę do katalogu gdy nie znajduję branży (kategorii) odpowiadającej jej profilowi działalności?

 5. Ile to kosztuje, czyli jakie opłaty związane są z rejestracją i utrzymaniem wpisu w EventMapa.pl?

 6. Jakie formy reklamy swojej Firmy znajdę w EventMapa.pl?

 7. W jaki sposób mogę promować „WPIS" swojej Firmy na EventMapa.pl?

 8. ABC rejestracji Podmiotów z branży

 

1. Co mogę zyskać odwiedzając EventMapa.pl?

 • Dostęp do aktualności branżowych

 • Dostęp do wiedzy

 • Dostęp do „KATALOGU" organizatorów imprez, obiektów konferencyjnych oraz atrakcji i destynacji związanych z turystyką biznesową


2. Czym są kategorie i podkategorie Katalogu EventMapa.pl?

Jest to klasyfikacja i podział całego obszaru branży turystyki biznesowej na EventMapa.pl pozwalający użytkownikom i internautom szybko dotrzeć do interesujących ich treści.

Twórcy serwisu uznali dotychczasowy dorobek i systematykę branży próbując w jak najbardziej przejrzysty sposób uwzględnić jej całokształt.

3. Do czego służy walizka w module Katalog?

Jest to udogodnienie analogiczne do „koszyka" w sklepach internetowych. Dzięki „WALIZCE" możesz wybrać z katalogu kilka lub więcej Podmiotów, umieścić w niej, po czym jednym kliknięciem myszki wysłać maila do wszystkich Podmiotów. Dobrze „spakowana" walizka to więcej czasu dla ciebie.

4. Jak mam dodać swoją firmę do katalogu gdy nie znajduję branży (kategorii) odpowiadającej jej profilowi działalności?

Należy kliknąć pozycję „ZGŁOŚ BŁĄD" znajdującą się w stopce na stronie głównej. Pojawi się pole dialogowe z adresem e-mail do REDAKTORA EventMapa.pl, w którym należy opisać występujący problem lub podać propozycje nowej kategorii.

5. Ile to kosztuje, czyli jakie opłaty związane są z rejestracją i utrzymaniem wpisu w EventMapa.pl?

Istnieją dwa rodzaje „WPISÓW" na EventMapa.pl:

 • darmowy - nie kosztuje nic

 • płatny - zgodnie z cennikiem dostępnym u Doradców ds. reklamy

6. Jakie formy reklamy swojej Firmy znajdę w EventMapa.pl?

 • Kampanie reklamowe serwisu EventMapa.pl

 • Mailing informacyjny

 • pozycjonowanie WPISÓW w katalogu,

 • reklama w przewodnikach pt. "Podróże biznesowe z EventMapa.pl"

 • reklama w Katalogu "Eventowa Mapa Polski"


7. W jaki sposób mogę promować „WPIS" swojej Firmy na EventMapa.pl?

 • Można wykupić „WPIS" płatny

  Daje to możliwość zamieszczenia we „WPISIE" oferty firmy, zdjęć, strony www. Ponadto „WPIS" płatny znajduje się wyżej w wyszukiwarce „KATALOGU" niż „WPISY" niepłatne.

 • Można wykupić pierwsze miejsce w wyszukiwarce „KATALOGU" ale tylko w ramach swojej kategorii lub podkategorii.


8. ABC rejestracji Podmiotów z branży

ZANIM DODASZ FIRMĘ do Katalogu EventMapa.pl należy się zarejestrować jako użytkownik wortalu. Następnie można bezpłatnie zarejestrować firmę.

Moduł rejestracji został dopasowany do potrzeb Klientów branży oraz wszystkich innych podmiotów, których celem jest sprawne i precyzyjne wyszukanie w Katalogu EventMapa.pl Organizatorów, Wykonawców i Podwykonawców imprez biznesowych.

Można wybrać tylko jedną Kategorię podstawową.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm nie „opisze" swojej działalności tylko w jednej kategorii ale naszym zdaniem dla wyszukującego najważniejsze jest odnalezienie specjalistów w danej dziedzinie a dopiero gdy takich nie ma - podmiotów, dla których wybrana dziedzina stanowi dodatkowe zajęcie.

W wypadku braku odpowiedniej Kategorii prosimy o kontakt z Nami. Wystarczy kliknąć „zgłoś błąd" w stopce na stronie głównej i opisać swój problem.

Można wybrać jedną Kategorię dodatkową. Dzięki temu można dodatkowo opisać swoją działalność.

 

 

 

 

 

 

 

Najchętniej czytane

Zapowiedzi

powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji