Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

Gość EventMapa.pl


 • 2016-08-06
  Polska jest dla nas kluczowa
  Olof Karlsson, Elie Younes, Valerie Schuermans

  Z przedstawicielami The Rezidor Hotel Group rozmawiamy na tematy związane z rozwojem tej sieci w Polsce, a także o potencjale, jaki dla sektora hotelowego niesie branża MICE oraz sposobach pozyskania klientów biznesowych i dostosowania do nich swojej oferty.


 • 2016-02-24
  Współczesne trendy w przemyśle spotkań
  Rob Davidson

  Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizacją konferencji, kongresów oraz podróży służbowych. Jest autorem wielu książek na ten temat, regularnie przygotowuje także artykuły eksperckie do magazynów i wydawnictw traktujących o przemyśle spotkań (m.in. Conference News). W roli prelegenta bierze udział w wydarzeniach branżowych na całym świecie. Przez wiele lat wykładał turystykę biznesową na University of Westminster. Obecnie prowadzi własną firmę – MICE Knowledge.


 • 2016-01-05
  Event Case Inspiracje: prawdziwa kopalnia pomysłów
  Marta Domańska
  Główny Specjalista ds. organizacji szkoleń, Bank Pekao SA


 • 2015-12-30
  Event Case Inspiracje: poprzeczka podniesiona jest coraz wyżej
  Piotr Jakubowski
  Business Development Manager, Osram Opto Semiconductors


 • 2015-12-20
  Event Case Inspiracje: trafiony pomysł na przetestowanie eventowych atrakcji
  Dominika Gałaj
  Specjalista ds. Marketingu, Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.


 • 2015-11-24
  Targi AIME: Azja i Pacyfik w pigułce
  Ian Wainwright

  Posiada ponad 13-letnie doświadczenie event marketingowe. Pracował m.in. w PwC Australia na stanowisku events team managera, wcześniej przez dwa lata jako events senior director w IHS. W przeszłości związany także m.in. z agencją International Conferences & Events oraz firmą Tulips Meetings Management. Do zespołu AIME dołączył w październiku tego roku.


 • 2015-10-04
  Branża MICE się digitalizuje
  Peder Andersen

  Posiada wieloletnie doświadczenie w branży spotkań, specjalista w zakresie organizacji konferencji i kongresów. Od 2003 r. jest dyrektorem zarządzającym duńskiej firmy DIS Congress Service Copenhagen A/S. Przygotowuje realizacje, w których bierze udział nawet 15 tys. osób. Wiosną 2008 r. Andersen został członkiem Rady stowarzyszenia IAPCO (The International Association of Professional Congress Organizers), obecnie piastuje także stanowisko skarbnika tej organizacji. Zasiada również w zarządzie biura Meeting Place Wonderful Copenhagen.


 • 2015-08-08
  Organizacja zielonych eventów przynosi zyski
  Nancy J. Zavada

  Jedna z najbardziej znanych i cenionych ekspertek w zakresie organizacji zrównoważonych i zielonych eventów. Od 1994 roku kieruje firmą MeetGreen, jest także współzałożycielką Green Meeting Industry Council. Za swoje działania zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Jest uznawana za jedną z 25 najbardziej wpływowych osób w światowym przemyśle spotkań.


 • 2015-07-19
  Destynacja musi się wyróżniać
  Melissa Van Dyke
  Od ponad 5 lat na czele Incentive Research Foundation (IRF) – odpowiada za codzienne funkcjonowanie oraz politykę finansową i marketingową całej organizacji.


 • 2015-07-05
  Eventy w ciemnościach wyostrzają zmysły
  Anna Bocheńska
  Pomysłodawczyni restauracji Different, event manager z dużym doświadczeniem, prezes Fundacji pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie"

1 2 3 4 5 następne


 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji