Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Konferencja prasowa Bom Dia Brasil

Autor: EventMapa.pl 2009-08-26 12:53:03
 

W imieniu Organizatorów, mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na konferencję prasową z okazji nadchodzącej 7. edycji Festiwalu Bom Dia Brasil, który odbywać się będzie w dniach 5-12 września w Warszawie.

Konferencja prasowa będzie miała miejsce w Domu Kultury Śródmieście przy ul. Smolnej 9 w Warszawie, w poniedziałek 31 sierpnia o godzinie 13:00.
 
pocztowka_D
 
 
Na konferencji zaprezentowany zostanie bogaty program tygodnia Bom Dia Brasil, czyli największego w Polsce festiwalu brazylijskiego, który stał się inspiracją dla wielu innych inicjatyw promujących w Polsce kulturę latynoamerykańską.

Konferencję poprowadzi Dyrektor Artystyczny festiwalu, Paweł Kucharczuk, znany również jako DJ ED Szynszyl.

Atrakcją konferencji będzie niezwykle efektowny pokaz Danca da Boneca, czyli tańca, w którym partnerka udaje lalkę. Ponadto będzie można napić się prawdziwej brazylijskiej kawy oraz skosztować oryginalnych brazylijskich przysmaków.
 
festiwal_D
 
 
Patroni honorowi festiwalu: Ambasada Brazylii, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Prezydent Miasta St. Warszawy.

Organizatorzy: Fundacja Macunaima, Agencja ES Production oraz Dom Kultury Śródmieście.

Więcej informacji oraz program festiwalu na www.brasil.com.pl

Serdecznie prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 28 sierpnia do godz. 13:00 na adres m.socha@bdbrasil.pl
 
 
Źródło: Bom Dia Brasil 


Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji