Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Atrakcje

 • System 360° Camera – nowy wymiar eventowej fotografii
  Chyba każdy oglądał „Matrixa” braci Wachowskich i kojarzy słynną scenę, w której główny bohater – Neo, stojąc na dachu biurowca, unika lecących na niego kul. Teraz ten znany z kasowych, hollywoodzkich produkcji i gier komputerowych efekt, można wykorzystać także na eventach.

 • Nadmuchaj swoją reklamę!
  Najbardziej popularnymi figurami pneumatycznymi wykorzystywanymi do celów reklamowych są balony, bramy i namioty. Wynika to z ceny i prostoty ich konstrukcji. Coraz częściej klienci doceniają też bardziej kreatywne, autorskie figury.

 • Catering na wysoki połysk
  Efekty wizualne przyciągają wzrok i nadają bardziej ekskluzywnego wyglądu wszelkiego rodzaju wyrobom. Nie inaczej jest w cateringu. Liczy się oczywiście smak, ale w dzisiejszych czasach coraz ważniejszą rolę odgrywa także wygląd i sposób podania potraw.

 • Lody molekularne – czarodziejskie show i deser w jednym
  Naukowe podejście do gotowania zyskuje na popularności. Wykorzystanie reakcji chemicznych pozwala na przygotowanie oryginalnych potraw, które z pewnością wywołają zdziwienie na twarzach zaproszonych gości. Nie inaczej jest w przypadku lodów molekularnych.

 • Realna oferta wirtualnego świata 3D
  Czy można zapoznać się z najnowszą kolekcją mody przed pierwszym pokazem lub obejrzeć wnętrze najnowszego modelu auta zanim pojawi się w salonach? Do niedawna była to wizja rodem z filmów science fiction, ale współczesna technologia urealnia takie możliwości. Warto wykorzystać ją na eventach.

 • Rajdówką na evencie
  Rajdy samochodowe to w naszym kraju sport elitarny, który wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wielu kibiców nie może więc sobie pozwolić na realizację swych motoryzacyjnych zainteresowań. Z tego powodu to wciąż pożądana atrakcja, którą można wykorzystać chociażby przy organizacji eventów.

 • Azotowe show w kuchni
  Zupa grochowa, która wygląda jak owocowy deser? Marchewka w formie kawioru? Makaron z zielonej herbaty? Tak wygląda nowa, kulinarna propozycja eventowa firmy Roboty i Spółka.

 • Figury pneumatyczne na eventach
  Reklamowe, dekoracyjne i użytkowe – zastosowanie figur pneumatycznych jest bardzo szerokie. Ich spektakularność, ale także mobilność i szybki montaż sprawiają, że są coraz częściej wykorzystywane na eventach.

 • Magiczne show Pana Ząbka
  Śmieszny magik czy może czarujący klaun? Bez znaczenia, ponieważ to z połączenia dwóch składników – iluzji i humoru – powstaje widowisko Pana Ząbka. To pokaz, który na pewno na długo pozostanie w pamięci zaproszonych na event gości.

 • Cyfrowe wodospady graficzne
  Eventowcy wciąż szukają nowych inspiracji. Ciekawą propozycją mogą być dla nich cyfrowe wodospady graficzne. Spektakle powstające za sprawą spadających kropli, które tworzą dowolne obrazy pokazywane na wodnym ekranie, bez wątpienia przykują uwagę zaproszonych gości.

1 2 3 4 5 następne


 

powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji