Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Wiedza

 • Event pod znakiem whisky kolekcjonerskiej
  Okazja do spróbowania czegoś unikalnego, niedostępnego na szerokim rynku, to bez wątpienia gwarant prestiżu, przynoszący pożądaną wartość dodaną. Z tego powodu organizatorzy wielu eventów decydują się na wprowadzenie do programów swoich imprez różnego rodzaju degustacji. W tej roli świetnie sprawdza

 • Polska – nowa, modna destynacja branży MICE w Europie?
  Z roku na rok, zmienia się percepcja gości odwiedzających Polskę. Zazwyczaj padają opinie, że jesteśmy krajem na wskroś europejskim – co często bywa synonimem nowoczesności i wysokiego poziomu oferowanym usług.

 • Efektywny udział w targach branżowych
  Jak przygotować się do udziału w targach branżowych oraz którą, z całego wachlarza tego typu imprez wybrać? To niektóre zagadnienia poruszone przez Paula Kennedy, w czasie wykładu, jaki pod koniec października odbył się w Expo XXI Warszawa.

 • Bezpieczeństwo na imprezie masowej
  Impreza masowa, na której bawi się mnóstwo osób może przybrać nieoczekiwany obrót. Trzeba więc zabezpieczyć się przed potencjalnymi zagrożeniami. Z perspektywy uczestnika, dobrze z kolei pamiętać, że służby porządkowe mają całkiem szerokie uprawnienia i nie warto przeszkadzać im w działaniu.

 • W jaki sposób destynacje powinny pozyskiwać klientów biznesowych
  Nie jest prawdą, że rozwój nowych technologii, umożliwiających organizację eventów hybrydowych i wirtualnych, zagraża branży MICE. Spotkań jest coraz więcej. Wiele miast i regionów nie jest jednak w stanie skutecznie przyciągać ich do siebie.

 • Fotograf na evencie
  Ekipa fotograficzna może jedynie dyskretnie dokumentować całe wydarzenie, ale równie dobrze może stać się jedną z głównych atrakcji imprezy. Bez względu na to, zakres obowiązków fotografa lub fotografów w czasie eventu powinien zostać dokładnie zaplanowany i omówiony z klientem.

 • Najchętniej wybierane destynacje incentive w 2015 roku
  Popularność poszczególnych destynacji incentive wśród klientów biznesowych uzależniona jest przede wszystkim od miejsca z którego pochodzą. Jakie kierunki cieszą się największym zainteresowaniem gości MICE w skali globalnej?

 • Map&App – kreator planerów turystycznych i współpracujących z nimi aplikacji mobilnych
  Jak bez wiedzy technicznej, grupy wykwalifikowanych programistów i dużego budżetu mieć własny planer turystyczny i aplikację mobilną? W prosty sposób można stworzyć je za pomocą portalu Map&App (www.mapapp.pl).

 • Jak przyciągnąć na event prawdziwe tłumy?
  Zagwarantowanie dobrej frekwencji jest tym, co spędza sen z powiek niejednemu organizatorowi eventów. Każdy przecież chce, aby na jego imprezie pojawiło się jak najwięcej gości. Jak skutecznie ich przyciągnąć?

 • Faktoring pomaga branży eventowej
  Długie terminy płatności i oczekiwanie na uregulowanie należności przez kontrahentów to bolączka wielu agencji eventowych. Rozwiązaniem może być faktoring, dzięki któremu środki za wykonane usługi spływają na konto przedsiębiorcy już w kilka dni po wystawieniu faktury.

1 2 3 4 5 następne


 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji