Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

STX JAMBOREEKategoria: Eventy - organizacja 2009-11-22

STX JAMBOREE to agencja kreatywna, koncertowa, eventowa, PR i BTL oraz firma fonograficzna.
 
Do głównych zadań agencji należy:

Marketing muzyczny - działalność promocyjna, muzyczne platformy marketingowe dla klientów (w tym kanały dotarcia do konkretnych grup docelowych, promocja produktów premium, akcje pro-sprzedażowe, imprezy i koncerty, programy lojalnościowe, wykorzystanie nowych technologii, itd.) Organizacja i produkcja koncertów, eventów komercyjnych i artystycznych, booking artystów polskich i zagranicznych, wynajem miejsc, organizacja konferencji prasowych, pokazów, prezentacji, konferencji i wyjazdów integracyjnych, itp.Działalność wydawnicza - własne serie wydawnicze, kompilacje na zamówienie, edycje specjalne wysokonakładowych płyt premium CD /CD extra /CD mini /DVD /VCD, licencjonowanie repertuaru poza Polską.
 
 
Informacje dodatkowe:
Rodzaj: Organizacja imprez
Cel: Organizacja imprez
Maksymalna liczba osób: 0
Wiek uczestników: b/o
Pora roku: b/o
Wykonawca:

STX Jamboree

STX JAMBOREE to agencja kreatywna, koncertowa, eventowa, PR i BTL oraz firma fonograficzna kontynuująca działalność AGENCJI JAMBOREE, Impresariatu Kreatywnego BA Bloking Agency oraz STX Records.
Warszawa, Nowy Świat 2, tel. 22 626 96 30
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji