Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Jak walczyć z nadciśnieniem?Kategoria: Szkolenia dla biznesu 2009-11-22

Trening dla ciała i umysłu. Dieta DASH najlepsza dla serca.
 
Szkolenie jest poświęcone kształtowaniu prawidłowych warunków osiągania i utrzymania zdrowia, poprzez:- zachowanie lub poprawa poziomu wydolności fizycznej (by wchodzić po schodach na piętro bez zadyszki i potu na czole, aby brać czynny udział w zabawach z dzieckiem);- utrzymanie optymalnego ciężaru ciała (nadwaga sprzyja chorobom serca czy cukrzycy);

- potrzebie uprawiania sportu, który utrzymuje ciało w pełnej sprawności (rekreacyjna gra w tenisa, udział w wyprawach nurkowych czy wędrówki po szlakach górskich).

Dodatkowo: Skupiamy się na zapobieganiu i rozwojowi chorób cywilizacyjnych, poprzez:- poprawie sprawności funkcji układów krążenia i oddychania;- utrzymaniu i wdrożeniu praktycznym higienicznego trybu życia (bez papierosów, nadmiaru alkoholu czy zajadania stresu słodyczami);- propagowaniu zdrowego odżywiania, odpowiedniego dla potrzeb naszych;- nauce rozładowania stresu;- poprawie samopoczucia (większa witalność, kreatywność i pozytywne myślenie).
 
 
Informacje dodatkowe:
Rodzaj: Szkolenie i warsztaty
Cel: Szkolenie
Maksymalna liczba osób: 0
Wiek uczestników: -
Czas trawania: 180 minut lub 2 x 180 minut
Pora roku: -
Cena: Od 2 500 do 5 500 zł
Wykonawca:

Akademia Motywacji i Rekreacji HPF

Realizujemy szkolenia wolicjonalne dla managerów, eventy promujące zdrowy styl życia i rekreację na świeżym powietrzu. Realizujemy indywidualne szkolenia i konsultacje dla managerów. Dodatkowo proponujemy szkolenia motywacyjne i antystresowe.
Warszawa, Annopol 4, tel. 0664 257 951
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji