Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Organizacja imprezKategoria: Eventy - organizacja 2009-11-22

AMS Concert Event Marketing zajmuje się kompleksową organizacją wszelkich imprez firmowych. Organizujemy imprezy tematyczne, gale, integracje, konferencje oraz oprawę.
 
Działamy na rynku od 2001 roku, realizując dziesiątki imprez w całej Polsce i za granicą. W ciągu kilku lat działalności zdobyliśmy zaufanie zarówno klientów jak i podwykonawców, stając sie dla nich w pełni wiarygodnym partnerem. Klienci szczególnie dostrzegają i cenią sobie naszą kompleksowość, elastyczność i doświadczenie.
 
Świeżość

Koncert gwiazdy?  Jasne. Specjalny pokaz? Również. Paintball, quady, karaoke? Oczywiście... ale to już znamy. Co zatem stanowić może o wyjątkowości Państwa eventu? W czym tkwi jego sekret? Kluczem jest świeży pomysł, który dostosowany do potrzeb każdego klienta jest jak szyty na miarę garnitur. Tworząc scenariusz, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, nawiązując do koncepcji wizerunkowej klienta. Event przestaje zatem mieć jedynie charakter rozrywkowy, stając sie kolejnym, skutecznym narzędziem zintegrowanego marketingu.

Nowoczesność

Nowoczesny, wyjątkowy event nie może istnieć bez najnowszych technologii multimedialnych, starannej i profesjonalnej scenografii oraz sprawdzonych, doświadczonych artystów.
Bacznie obserwujemy trendy by uwzględnić je tworząc nowoczesny event.

Doświadczenie

Dobry pomysł nie gwarantuje jeszcze sukcesu. Pracując dla tak wymagających klientów zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które jest niezbędne w realizacji wyjątkowego wydarzenia. Chętnie podzielimy się nim także z Państwem.

 
 
Informacje dodatkowe:
Rodzaj: Organizacja imprez
Cel: Organizacja imprez
Maksymalna liczba osób: 0
Wiek uczestników: b/o
Czas trawania: b/o
Pora roku: b/o
Cena: b/o
Wykonawca:

AMS Concert Event Marketing

Kompleksowa organizacja imprez firmowych, tematycznych, konferencji, wydarzeń specjalnych .Oprawa artystyczna i zaplecze techniczne imprez. Imprezy pracownicze i okolicznościowe. Akcje promocyjne. Wśród klientów m.in.: TP SA, Polkomtel, PKO BP, PGNiG, Grupa PZU, Asseco, Millennium, DNB Nord i wielu
Przecław, Przecław 49/8, tel. +48913117363
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji