Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Integracyjna Gra TerenowaKategoria: Gry miejskie 2009-11-22

Intrygująca zagadka, odkrywanie krok po kroku tajemnic, wspólne sukcesy i błędy, walka z czasem i przeciwnościami, świetna zabawa = doskonały pomysł na integrację.
 

Cele gry: 

 • Scalenie zespołu poprzez wspólną pracę w nowych okolicznościach
 • Usprawnienie pracy zespołu
 • Wzrost zaufania do siebie i zespołu
 • Lepsze wzajemne poznanie się osób pracujących razem
 • Rekreacja i motywacja zespołu

Integracyjna Gra Terenowa to gra polegająca na wykonywaniu szeregu zadań, wymagających od uczestników poruszania się po wcześniej wyznaczonym terenie i współpracy zespołowej. Zadania związane są z odwiedzanymi przez grających miejscami, a rozwiązania krok po kroku prowadzą każdy z zespołów do realizacji głównego celu gry.

Gra może być przeprowadzona zarówno w terenie miejskim jak i poza miastem, każdorazowo proponujemy kilka konkretnych lokacji, które dobieramy mając na względzie zapotrzebowanie klienta i charakterystyki zespołu. Również temat i realia gry (np. średniowieczne, PRL, Wielki Kryzys w USA) są dobierane indywidualnie.
 
 
Informacje dodatkowe:
Cel: integracja, zabawa, zwiedzanie
Maksymalna liczba osób: 0
Wiek uczestników: b/o
Czas trawania: 2-4 godziny
Pora roku: b/o
Cena: 1700
Wykonawca:

Terra Felix

Prestiż i skuteczność - to nasze cele, które osiągamy stawiając na ciągły rozwój - poszukując kreatywnych rozwiązań, zwiększamy efektywności naszych działań. Gwarantujemy profesjonalne zorganizowanie zleconego przedsięwzięcia (nie działamy jak bractwa rycerskie).
Myślenice, Ujejskiego, tel. 0 500 366 063
Komentarze użytkowników

 

Brak komentarzy

Aby dodać komenatarz należy się zalogować.
 

Najchętniej czytane


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji