Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

MAKonLine Sp. z o.o. - Ubezpieczenia Eventów

Ubezpieczenia eventów (OC organizatora imprez, OC najemcy, Odwołanie imprezy, Niepojawienie się gwiazdy, Ubezpieczenie Pogodowe, NNW, Sprzęt, Wyposażenie) Ubezpieczenie produkcji filmowych / reklamowych. Ubezpieczenie konkursów / nagród.Oferta:

Ubezpieczenie eventu, czyli ryzyko organizacji imprez
Udana impreza to nie tylko taka, podczas której nie wydarzyła się żadna katastrofa. Podczas eventu może dojść do szeregu wydarzeń podczas których organizator poniesie straty. Od nieprzewidzianych okoliczności np. od załamania się pogody, nie dotarcia na czas gwiazdy również można się ubezpieczyć. Póki co tego typu ubezpieczenia w naszym kraju nie są jeszcze popularne, choćby ze względu na fakt, że obecnie w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie oferują standardowo tego zakresu ubezpieczeń.
Od filmów do imprez
Jednak, na rynku pojawiają się również brokerzy tj. MAKonLine, którzy specjalizują się w ubezpieczeniach tego typu imprez. Oferujemy naszym klientom takie produkty, które nie są standardowo osiągalne na polskim rynku ubezpieczeniowym. Produkty ubezpieczeniowe MAKonLine pochodzą z rynku belgijskiego i londyńskiego, w których to krajach kultura ubezpieczeniowa pozwala na bardziej elastyczne negocjacje warunków ubezpieczenia. Firma doświadczenie w produktach niszowych zdobywała na trudnym rynku jakim jest produkcja filmowa a obecnie zajmuje się również ubezpieczeniem ryzyka organizacji imprez.
Obowiązkowe OC
Jest ubezpieczeniem, o którym każdy organizator wie, że zawrzeć powinien. Ale czy wie jak odpowiednio dobrać zakres i limit ubezpieczenia, aby były adekwatne do rozmiaru i charakteru organizowanej imprezy? Otóż nie zawsze. Niestety organizator przeważnie kieruje się ceną takiego ubezpieczenia a nie merytoryczną zawartością oferty, stąd często sumy gwarancyjne w ubezpieczeniu OC organizatora są zupełnie nieadekwatne do rozmiarów eventu. Łatwiej jest przy organizowaniu imprezy masowej, ponieważ w takim przypadku prawo nakłada obowiązek na organizatora ubezpieczenia według warunków podyktowanych rozporządzeniem oraz określa minimalne limity sumy gwarancyjnej, które muszą być potwierdzone polisą. Jednak i te limity wskazane w Rozporządzeniu są często nieadekwatne. Dlaczego te limity są takie ważne? Dlatego, że prawo nakłada na organizatora obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody bez określania limitu odszkodowawczego. Tak, więc w przypadku szkody, za którą ponosi odpowiedzialność będzie zobowiązany do pokrycia między innymi: kosztów leczenia poszkodowanych (łącznie z leczeniem za granicą, jeżeli tego będzie wymagał stan pacjenta) aż do wypłaty renty inwalidzkiej w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu bądź renty rodzinie zmarłego w przypadku śmierci.


dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:MAKonLine Sp. z o.o. - Ubezpieczenia Eventów
ul. Al. Słowiańska 20 lok. 8, 01-695 Warszawa
Telefon:22 832 11 89
Fax:22 427 89 57
Adres e-mail:aneta@makonline.pl
Strona www:www.makonline.pl


Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji