Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Oferujemy doskonale przygotowane, profesjonalne pokazy sztuk walki, z muzyką, w wykonaniu osób o najwyższych kwalifikacjach w promowaniu kultury i sztuk walki Dalekiego Wschodu. Od ponad 20 lat prowadzimy ośrodek ze sztukami walki (Aikido, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, samoobroną), Origami, kaligrafią japońską. Współpracujemy z najlepszymi firmami japońskimi w Polsce. Zapraszamy do współpracyOferta:


Pasjonujemy się także kulturą i sztuką Dalekiego Wschodu. Organizujemy eventy o tematyce dalekowschodniej.

WYSTAWY
Wystawy mieczy, uzbrojenia, pokazy Kaligrafii, Origami, tradycyjnego tańca japońskiego, pokazy zakładania kimona, wystawy i pokazy formowania Bonsai, pokazy układania Ikebana - kompozycji kwiatowych, pokazy tradycyjnego tańca japońskiego - Nihon Buyo i wiele innych.

POKAZY
Profesjonalne pokazy i warsztaty kulinarne - w tym nauka przygotowywania Sushi - wykonywane przez nauczycieli kucharskich specjalizujących się w kuchni japońskiej.

ORGANIZACJA EVENTÓW
Najwyższej klasy WYKŁADY o mieczach japońskich, nożach do sushi i o sake w wykonaniu uznanych znawców tej tematyki w Polsce.
Pomagamy w organizacji eventów, imprez firmowych, wystaw, konferencji, przedstawień, imprez integracyjnych, szkoleń, służąc fachową poradą i doświadczeniem, a także oferując zgrany zespół osób - pasjonatów w dziedzinie tematyki dalekowschodniej.

KONSULTACJE
Udzielamy konsultacji w kwestiach estetyki japońskiej, zasad etyki i zachowania się, zwyczajów japońskich i obrzędów.

Współpracujemy z wieloma Japończykami oraz osobami, które w dziedzinach znajomości tematyki dalekowschodniej posiadają stosowne wykształcenie.

Zapraszamy do kontaktu.dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe
ul. Karolkowa 28, 01-207 Warszawa
Telefon:22 299 01 30
Tel. kom.:502 506 933
Adres e-mail:tomek@soto.waw.pl
Strona www:soto.waw.pl/dlafirm

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji