Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

TwojRobot.pl - pokazy i warsztaty robotów

Firma TwojRobot.pl specjalizuje się w niezwykłych atrakcjach na imprezy dla dzieci i dorosłych, które są idealne na pikniki i eventy w centrach handlowych. Klienci, którzy widzieli już wszystko na pewno będą pozytywnie zaskoczeni pokazami doświadczeń naukowych, które są przedstawieniem naukowo- rozrywkowym na bardzo wysokim poziomie oraz warsztatami budowy robotów i eksperymentów naukowych, na których każdy może stać się naukowcem wykonując własnoręcznie zaskakujące doświadczenia.Oferta:


Dla klientów którzy widzieli już wszystko oferujemy:

Pokazy Szalonego Naukowca: podczas których pokażemy jak zmieścić 1,5 styropian w małym kubku, jak zapalić lampki choinkowe bez użycia prądu, jak zrobić bańki z lodu itd. Pokazy są prowadzone w wesołej formie i są zaskakującą rozrywką na wysokim poziomie.

Warsztaty doświadczeń: na których zrobimy wodę zmieniającą kolor, rakietki lecące na 40 metrów w górę, fontanny tryskające wodą bez użycia pomp, niesamowite eksperymenty.

Pokazy robotów, które samodzielnie rozwiązują labirynt, pokonują tor przeszkód, walczą na ringu.

Warsztaty budowania robotów, podczas których pokażemy jak ożywić robota tak by reagował na polecenia człowieka np. nalał coli do kubka, przewiózł ładunek.

Robo-hostessę, która potrafi rozwozić ulotki, wyświetla loga i spoty reklamowe.

Oferujemy atrakcje:


• na pikniki, festyny,

• na Dni Dziecka,

• na eventy w centrach handlowych,

• na imprezy dla dzieci i dorosłych.

Oferty zawsze układamy pod życzenia klienta, doradzając najlepsze rozwiązania. Zapytanie o organizację imprezy nic nie kosztuje, a może okazać się strzałem w dziesiątkę i być tym, czego Państwo szukają. Dysponujemy sprawdzonymi scenariuszami oraz na życzenie przygotowujemy indywidualny program.

Rezerwacje:
pon.-pt. 9.00-16.00

tel: 531-979-515

mail: info@twojrobot.pl

www.TwojRobot.pl
dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:TwojRobot.pl - pokazy i warsztaty robotów
ul. Starołęcka 7, wejście A, 61-361 Poznań
Tel. kom.:531 979 515
Adres e-mail:info@twojrobot.pl
Strona www:www.twojrobot.pl

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji