Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Flair of Masters

Z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę w zakresie Pokazów Barmańskich w stylu Flair, w pełni zasługujących na miano widowisk o charakterze artystycznym. Efekty pirotechniczne, najlepsi barmani, piękne hostessy- To Flair of Masters Team! Profesjonalizm, zaangażowanie oraz pasja w jednym! Oferujemy: pokazy barmańskie, open bary, bary lodowe, fontanny czekoladowe, bar consulting, szkolenia barmańskie.Oferta:


Więcej o FLAIR:


Pokaz barmański to efektowne show polegające na przygotowywaniu drinków metodą, która wzbudza u obserwatora podziw i szacunek. Różnorodne drinki przygotowywane według własnych kompozycji, ewolucje butelkami i shakerami, oraz palący sie sprzęt barmański w połączeniu z elementami pirotechniki, a to wszystko wykonywane synchronicznie w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Bankiety, wesela czy innego typu imprezy mogą stać sie wyjątkowe w oczach Państwa i gości. Wieczór z udziałem FLAIR of MASTERS może przejść do niezapomnianych.


Pokaz indywidualny


Wykonywany przez jednego barmana. Czas trwania pokazu to 5-10min. W cenie pokazu po zakończonym show maja Państwo możliwość skorzystania z 2 godz. usług barmana na alkoholach powierzonych przez organizatora.
Show polega na efektywnym przyrządzaniu drinków przy jednoczesnym wykonaniu różnych ewolucji shakerami, kostkami lodu oraz żonglerce butelkami i innym sprzętem barmana.
W trakcie pokazu sporządzam kilka różnych cocktaili, np. kolorowe, płonące czy pasiaste.
Dopełnieniem całości są efekty ogniowe i pirotechniczne. Drinki przygotowane podczas pokazu są rozdawane gościom.
Cały profesjonalny sprzęt barmana potrzebny do przeprowadzenia pokazu przygotowuję we własnym zakresie.
Podkład muzyczny do pokazu z własnej płyty CD.


Pokazy w tandemie (duet)


Wykonywany przez dwóch barmanów. Czas trwania pokazu od 15-20min. W czasie pokazu barmani pokazują swe umiejętności indywidualne oraz synchronicznie w duecie.
Ponadto w skład pokazu wchodzą następujące efekty:
współpraca barmanów w przyrządzaniu drinków w stylu wolnym,
układy synchroniczne różnymi przyrządami barmańskimi,
aktywny udział w pokazie gości zebranych na sali,
wykonanie kilkudziesięciu różnych cocktaili, które zostaną rozdane gościom,
efekty specjalne i pirotechniczne (płonący bar, fontanny ogniowe itp.). Cały profesjonalny sprzęt barmana potrzebny do przeprowadzenia pokazu przygotowuję we własnym zakresie.


Open Bar


Oferujemy również możliwość zorganizowania open baru z udziałem jednego lub dwóch barmanów w zależności od oczekiwań organizatora imprezy.


Bary lodowe


Specjalnie dla Państwa jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalny lodowy bar. Można w nim umieścić Wasze logo, imiona, zdjęcia, lub inne zachcianki. Bar ustawiony w centralnym miejscu, jest oryginalnym pomysłem na Waszą imprezę.


Fontanny czekoladowe


Bar consulting


Szkolenia barmańskie


 dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Flair of Masters
ul. cała Polska, 05-077 Warszawa
Telefon:724 484 571
Tel. kom.:692 361 695
Adres e-mail:flairofmasters@gmail.com
Strona www:www.flairofmasters.pl

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji