Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Wypożyczalnia Gastronomiczna

Wypożyczalnia gastronomiczna catering service warszawa, zaprasza do wspólpracy w zakresie wynajmu zastawy stołowej szkła porcelany oraz stołów krzeseł oraz obrusów. Posiadamy w ofercie praktycznie cały sprzęt gastronomiczny. Wypożyczalnia gastronomiczna Catering Service zaprasza do wspólpracy Firmy cateringowe Hotele Restauracje oraz osoby prywatne z Całej polski.Oferta:

Posiadamy w ofercie do wynajmu:

- Krzesła
- Stoły
- Namioty
- Sztućce
- Porcelana
- Podgrzewacze
- Obrusy
- Pokrowce

Oraz cały inny sprzęt potrzeby do zorganizowania catering lub innej imprezy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy


www.sprzetbankietowy.pl

dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Wypożyczalnia Gastronomiczna
ul. Miedziana 11, 00-835 Warszawa
Telefon:22 357 94 04
Tel. kom.:501 621 831 501 445 643
Fax:22 357 94 05
Adres e-mail:catering-service@wp.pl
Strona www:www.sprzetbankietowy.pl


Lokalizacja:

Opinie użytkowników:
 • Witam,
  firma wyjątkowo nieprofesjonalna. Ja w każdym razie nie spotkałam się jeszcze z takim traktowaniem klienta: sprzęt zamówiony na 13 przyjeżdża na miejsce na godz. 19, w dodatku po serii chyba 100 telefonów z naszej strony:o Sprzęt dojeżdża w dodatku niekompletny (piece bez podstaw), 2 szt. stojaków zamiast zamówionych 4 - mimo zapewnień właściciela firmy i potwierdzeń. Nie wspomnę już nawet o odpowiedzi jaką uzyskałam po wyrażeniu swojego niezadowolenia z poziomu świadczonych usług... Jestem zszokowana działaniami firmy i zachowaniem samego właściciela. Porażka! Radzę uważać!Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji