Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Wędrowne Gitary

Zespół Wędrowne Gitary prowadzi aktywną działalność koncertową, a poprzez bogaty repertuar popularyzujący największe przeboje oraz oryginalne brzmienie utworów dawnych Czerwonych Gitar. Dostarczamy wielopokoleniowej publiczności wspaniałej zabawy oraz wielu muzycznych wrażeń i niezapomnianych wzruszeń.Oferta:


Wędrowne Gitary to jedyna grupa istniejąca w Polsce, która zarówno popularyzuje utwory oraz brzmienie zespołu „Czerwone Gitary” z okresu, gdy skład zespołu tworzyli: Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski, Bernard Dornowski,Jerzy Skrzypczyk oraz Jerzy Kossela, jak również promuje własne kompozycje utrzymane w klimacie „dawnych Czerwonych Gitar”.
Zespół powstał 4 grudnia 2000 roku z inicjatywy Mirosława Suligi –gitarzysty, aranżera, producenta muzycznego oraz autora tekstów i kompozytora wszystkich utworów wzbogacających profil zespołu. Ideą przewodnią powstania zespołu było „ocalenie od zapomnienia” oraz popularyzowanie dorobku dawnych Czerwonych Gitar – legendy polskiej piosenki.
Skład zespołu:
Mirosław Suliga - lead vocal, acoustic & electric guitar
Mirosław Kurek - vocal, keyboards, synthezisers, programing
Robert Żarczyński - vocal, acoustic guitar
Wiesław Markowski - vocal, bass guitar
Mariusz Łuczak - drums / perkusista współpracujący z Marcinem Rozynkiem
dyskografia :
- CD 1997 "Czar wspomnień"
- CD 1998 "Kraina szczęścia"
- CD 1999 "Zawołaj mnie"
- CD 2007 Wędrowne - Gitary "Demo Hit' s collection"
- CD 2009/2010 Wędrowne - Gitary "Mam taki plan"
W ocenie wielu podmiotów branży muzycznej oraz przyznanych wyróżnień – zespół jest najlepszą polską grupą wykonującą przeboje Czerwonych Gitar oraz własne kompozycje utrzymane w tej stylistyce. Wysoki poziom artystyczny zespołu a nade wszystko niezwykle oryginalnie brzmiące głosy muzyków jak również wierne interpretacje w brzmieniu z okresu największej popularności Czerwonych Gitar powodują, iż koncerty Wędrownych Gitar stanowią niezwykle atrakcyjną i dynamiczną propozycję koncertu wpisującego się w każdy typ imprez : od prestiżowych koncertów poprzez uświetnianie imprez, tj.
- majówki,
- dni miast-gmin,
- festyny / pikniki / dożynki,
- integracyjne imprezy firmowe,
- bale charytatywne i karnawałowe
DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE.
Zapraszamy do współpracy!dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Wędrowne Gitary
ul. Grabowa 29/2, 59-300 Lubin
Telefon:606 632 014
Tel. kom.:603 911 092
Adres e-mail:wedrownegitary@poczta.fm
Strona www:www.wedrownegitary.pl

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji